no-img
درسی فایل

گزارش کارورزی 1 گزارش عاطفی


درسی فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

گزارش کارورزی 1 گزارش عاطفی
zip
اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۷
3000 تومان
3000 تومان – خرید

گزارش کارورزی 1 گزارش عاطفی


کارورزی 1 مخصوص فرهنگیان, کارورزی 1تربیت معلم, کارورزی برای تربیت معلم, کارورزی تربیت معلم, کارورزی دانشجویان تربیت معلم, کارورزی دانشجویان دانشگاه تربیت معلم, کارورزی دانشگاه فرهنگیان, کارورزی دانشگاه فرهنگیان 1, کارورزی فرهنگیان, کاورزی دانشجویان تربیت معلم, کاورزی دانشگاه فرهنگیان, گزارش کارورزی 1, گزارش کارورزی دانشجویان دانشگاه تربیت معلم

گزارش کارورزی 1 گزارش عاطفی

فرمت فایل  : word

تعداد صفحات فایل 3 صفحه

مختصری از شرح

 

عاطفه:
یکی از جنبه های روح و نفس انسان، «ساحت عاطفی انسان» است. عاطفه، به معنای محبت و مهربانی است. و غالبا تحت تاثیر عناصر و عوامل مختلف از قبیل: عشق، حس جمال، و مهر و محبت قرار میگیرد. و نوعی میل است که جهت آن به سوی غیر میباشد. عاطفه از ویژگی های فطری و مثبت انسانی است و مومنان به داشتن آن ترغیب شده اند، از این رو، عاطفه از مبانی انسان شناسی است.

 
در اولین برخوردی که با مدیر محترم مدرسه داشتم پی بردم که وی شخصی مدبر ، فرهیخته و تجربه کافی در امور اداری و آموزشی را دارا می باشد . نحوه برخورد وی با پرسنل آموزشی و اداری نیز کاملا محترمانه و در چهارچوب قوانین اداری است . علاوه بر آن فردی کاملا مودب و شخصیتی بسیار شکیبا دارد که از تمام نقطه نظرات همکاران ، ایشان جهت پیشرفت و تحسین آموزشگاه خود نهایت بهره را می گرفت.
در طی جلساتی که در مدرسه حضور داشتم شاهد این جریان بودم که مدیر محترم با معاون و دبیران مدرسه رابطه ای صمیمانه و احترام متقابل برای همدیگر قائل بودند. علاوه بر آن با رفتار محترمانه از اولیا دانش آموزان استقبال می کرد و این در خور تامل برای من بود که مدیر محترم مدرسه باید چگونه رفتار کند. ایشان در واقع به خوبی توانسته است رابطه ی عاطفی محکمی با دانش آموزان برقرار کند و به همین جهت دانش آموزان به راحتی مشکلاتی که گریبان گیر مدرسه و درسی خود می باشند را با مدیر در میان می گذارند . راه های ارتباطی مختلفی برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است که از جمله می توان به صورت حضوری یا از طریق صندوق ارتباطات که در سالن جنب درب ورودی نصب شده و یا از طریق نهاد شورای دانش آموزانی مشکلات خود را با مدیر در میان بگذارند و وی این گونه در نهایت وسعت و تلاش در حل و فصل مشکلات فعالیت میکنند .

 

3000 تومان – خرید

 adsads

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید