no-img
درسی فایل

دانلود گزارش تخصصی انباردار وسرپرست کارگاه مدارس


درسی فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

دانلود گزارش تخصصی انباردار وسرپرست کارگاه مدارس
zip
اسفند ۲۱, ۱۳۹۵
2000 تومان
2000 تومان – خرید

دانلود گزارش تخصصی انباردار وسرپرست کارگاه مدارس


دانلود گزارش تخصصی انباردار وسرپرست کارگاه مدارس

راه های نهادینه کردن مراقبت از وسایل و اموال و ابزارآلات هنرستان در هنر جویان

فرمت فایل ورد ( word) و قابل ویرایش

 تعداد صفحات 27

 قسمتی از فایل

چکیده

همانطور که می دانیم امکانات و تجهیزات هنرستانها فرسوده و از رده خارج است و حتی پاسخگوی نیاز جمعیت کنونی هنرجویان هنرستانها هم نیست و بسنده کردن به آمارها، فریبی بیش نیست و اعلام اینکه ، ساخت و تجهیز هنرستانها و ایجاد هنرستانها در دستور کار قرار دارد، گرهگشای کار نخواهد بود.

جذب هنرجو در هنرستانها بدون توجه به نیازهای اولیه هنرجویان کاری نسنجیده است که موجب دلسردی هنرجویان خواهد شد. برای مثال، هنرستانی که در دهه70برای چند رشته خاص و معدودی هنرجو تأسیس شده، اکنون تجهیزات آن فرسوده است و باید بهروز شود؛ زیرا پس از ساخت و تجهیز اولیه و تحویل آموزشگاه از سوی سازمان نوسازی مدارس کشور به آموزش و پرورش، سازمانی که متولی این کار باشد، وجود ندارد.
فراموش نکردهایم که وعدههای بسیاری برای تجهیز هنرستانها داده و همایشهایی نیز برگزار شده که حاصل آن برای هنرستانیها وضعیت نابسامان کنونی است.

رویکرد توسعه فنی و حرفهای فقط با حرف امکانپذیر نیست بلکه مقرر است که این موضوع با جدیت بررسی شود. به هر روی مسئولان وزارت آموزش و پرورش برای رسیدن به هدف مشترک می بایست تدبیری بیندیشند. نمونه افزایش آمار هنرجویان هنرستانهاست که ابتدا به هر طریق ممکن، حتی فرستادن قبولیهای شهریور سال اول دبیرستان به هنرستانها، دانشآموزان تشویق میشوند به هنرستانها بروند و بعد که بحث کیفیت مطرح میشود ابراز نگرانی میکنند. آیا تدبیر و اندیشه در برنامهریزیهای مسئولان وزارت آموزش و پرورش جایگاهی دارد؟ یا اینکه هدف وسیله را توجیه میکند؟
اینجانب … به عنوان انباردار وسرپرست کارگاه
فهرست مطالب

چکیده 2

مقدمه 3

بیان مسئله 5

ارزیابی از وضع موجود 6

اهداف گزارش تخصصی : 7

هدف اصلی : 7

اهداف جزئی : 7

جمع آوری اطلاعات 8

تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها: 11

تفسیر: 11

تجزیه و تحلیل داده ها بر اساس نمودار استخوان ماهی: 12

اجرای راهکار های پیشنهادی و نظارت بر آنها: 13

ارزیابی بعد از اجرای طرح 14

نقاط قوت اجرای طرح 14

چگونه می توان مشکلات رفتاری بی انضباطی را در آموزشگاه و کلاس کاهش داد؟ 18

راهکارهایی برای جلوگیری از وقوع مسائل و مشکلات انضباطی در مدارس 19

تذکر : 21
نتیجه گیری22

راهنمای خرید :   برای خرید انلاین ابتدا بر روی لینک خرید زیر کلیک نمائید .   تا وارد صفحه خرید آنلاین شوید .درصفحه خرید آنلاین نام و نام خانوادگی ، شماره موبایل و ایمیل خود را وارد کنید .و بر روی خرید کلیک نمائید. تا وارد صفحه در گاه بانک شوید .بعد از وارد کردن مشخصات کارت ، وارد صفحه دانلود فایل می شوید که بصورت مستقیم می توانید آن را دانلود کنید ، همچنین علاوه بر دانلود مستقیم ، لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده می شود –   لینک خرید

2000 تومان – خریدads

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید