no-img
درسی فایل

طرح جابر با موضوع غذاهای سالم و ناسالم


درسی فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

طرح جابر با موضوع غذاهای سالم و ناسالم
امتیاز 4.00 ( 2 رای )طرح جابر با موضوع غذاهای سالم و ناسالم">
zip
بهمن ۱۲, ۱۳۹۵
3000 تومان
3000 تومان – خرید

طرح جابر با موضوع غذاهای سالم و ناسالم


طرح جابر با غذاهای سالم و ناسالم به صورت کامل و آماده استفاده پرینت توسط دانش آموزان و والدین و آموزگاران دبستانی می باشد که کلیه فایل های این مجموعه قابل ویرایش و در قالب ورد (Word) می باشد

این نمونه طرح جابر که برای شما تهیه کرده ایم و با قیمت مناسب در دسترس شما قرار داده ایم طرح جابربن حیان آشنایی بامهره داران می باشد که بلافاصله بعد از پرداخت قابل دانلود می باشد.

این مجموعه شامل:

  • پوستر های طرح جابربن حیان آشنایی انواع غذاهای سالم
  • تابلوی نمایش طرح جابربن حیان آشنایی با خورکی های مجاز
  • مطالب علمی آموزشی در باره طرح جابربن حیان آشنایی انواع غذای سالم و ناسالم
  • این مستندات عنوان شده بر طبق آخرین بخش نامه طرح جابر می باشد.

قسمتی ازین مجموعه

دسته بندی مواد غذایی سالم و ناسالم

ویتامین ها:

ترکیبات آلی هستند که به مقدار خیلی جزئی برای سوخت و ساز مواد غذایی، اعمال حیاتی بدن، رشد و نمو و تندرستی ضرورت دارند. تغذیه ناقص و رژیم غذایی نامناسب سبب کمبود یا فقدان یک یا چند ویتامین می‌شود که نتیجه آن ابتلا به انواع بیماری هاست.

پروتئین ها:

پروتئین ها از کربن، هیدروژن، اکسیژن و ازت ساخته شده اند. عنصر “ازت” در ساختمان پروتئین ها عنصری اختصاصی است و تمام ویژگی های مولکول پروتئین و اعمال مختلف بدن در حقیقت مدیون وجود عنصر ازت است که در دو دسته چربی ها و کربوهیدرات ها وجود ندارد.

کربوهیدرات ها:

کربوهیدرات (Carbohydrate) یا هیدرات کربن به موادی گفته می شود که ترکیب آن ها شامل کربن، هیدروژن و اکسیژن است. (همانند گلوکز، ساکاروز، سلولز و نشاسته)

کربوهیدرت ها شامل گروه های زیر هستند:

* مونوساکارید

* دی ساکارید

* پلی ساکارید

چربی ها:

چربی ها یا لیپیدها مواد مغذی هستند كه برای ساخت هورمون ها و بافت های عصبی نظیر مغز بسیار حیاتی اند. در واقع، بدن از چربی به عنوان سوخت استفاده می كند. اگر این چربی برای مصرف انرژی و یا ساخت بافت ها مصرف نشود، در سلول های چربی ذخیره می شود. با ذخیره كردن چربی، بدن در مواقعی كه به غذا احتیاج دارد، می تواند به جای غذا از چربی نیز استفاده كند.

راهنمای خرید :   برای خرید انلاین ابتدا بر روی لینک خرید زیر کلیک نمائید .   تا وارد صفحه خرید آنلاین شوید .درصفحه خرید آنلاین نام و نام خانوادگی ، شماره موبایل و ایمیل خود را وارد کنید .و بر روی خرید کلیک نمائید. تا وارد صفحه در گاه بانک شوید .بعد از وارد کردن مشخصات کارت ، وارد صفحه دانلود فایل می شوید که بصورت مستقیم می توانید آن را دانلود کنید ، همچنین علاوه بر دانلود مستقیم ، لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده می شود –   لینک خرید

3000 تومان – خریدads

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید