no-img
درسی فایل

دانلود طرح جابر حس شنوایی(گوش)


درسی فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

دانلود طرح جابر حس شنوایی(گوش)
zip
بهمن ۹, ۱۳۹۶
3000 تومان
3000 تومان – خرید

دانلود طرح جابر حس شنوایی(گوش)


دانلود طرح جابر پایه پنجم ابتدایی در مورد گوش , سایت دانلود طرح جابر ,طرح جابر پایه پنجم در مورد شنوایی, طرح جابر پایه پنجم در مورد قسمت های مختلف گوش,نمونه طرح جابر شنوایی پنجم ابتدایی ,طرح جابر درس علوم در مورد گوش و شنوایی ,طرح جابر درس علوم پایه پنجم در مورد قسمت های مختلف گوش, طرح جابربن حیان ,نمونه طرح جابر بصورت کامل ,نمونه طرح جابر پایه پنجم ابتدایی در مورد گوش و شنیداری ,نمونه طرح جابربن حیان, نمونه طرح جابربن حیان پایه پنجم ,نمونه طرح جابربن حیان پنجم ابتدایی

دانلود طرح جابر در مورد شنوایی(گوش)

فرمت فایل ورد و قابل ویرایش

شرح مختصر فایل

این مجموعه شامل:

  • عکس جابربن حیان در مورد حس شنوایی ( گوش )
  • مطالب علمی آموزشی در باره طرح جابربن حیان حس شنوایی ( گوش )
  • نتیجه گیری درباره طرح جابربن حیان حس شنوایی ( گوش )
  • این مستندات عنوان شده بر طبق آخرین بخش نامه طرح جابر می باشد.

قسمتی از این مجموعه

یک دستگاه الکترونیک است که بخشی از شنوایی را به افراد ناشنوا برمی گرداند . این دستگاه با عمل جراحی در گوش داخلی کار گذاشته می شود و توسط دستگاهی که درخارج از گوش قرار می گیرد فعال می شود.

برخلاف سمعک این دستگاه صدارابلند تر وآشکارتر نمی کند. دستگاه حلزون شنوایی به طورمستقیم عصب شنوایی را تحریک می کند وبه اشخاصی که ناشنوایی شدید دارند اجازه می دهد که اصوات را دریافت کنند .

این دستگاه بدون استفاده از سلولهای مویی آسیب دیده صحبت ها وصداهای محیطی را به سیگنالهای الکتریکی تبدیل کرده واین امواج را به عصب شنوایی می فرستد.

برای استفاده از این دستگاه سن با ۱۸ماه یابیشتر باشدصدا ازطریق میکروفون دریافت می شود ووارد آنالیز کننده گفتار می شود. همچنین کسانی که می خواهند از از این دستگاه استفاده کنند با ید دربرنامه های آموزشی شرکت کنند.

3000 تومان – خرید


adsads

دیدگاه ها


پاسخ دهید