no-img
درسی فایل

گزارش کامل کارورزی 1


درسی فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

گزارش کامل کارورزی 1
zip
اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۷
3000 تومان
3000 تومان – خرید

گزارش کامل کارورزی 1


کارورزی دانشگاه فرهنگیان, گزارش کارورزی دانشجویان دانشگاه تربیت معلم , نمونه گزارش کارورزی برای دانشجویان معلم , دانلود گزارش کارورزی 1 ,گزارش کارورزی 1 , دانلود گزارش کارورزی 1 ,نمونه گزارش کارورزی 1 , دانلود نمونه گزارش کارورزی 1 ,کارورزی 1 ,کارورزی 1 با فرمت word ,کارورزی 1 با فرمت ورد

گزارش کامل کارورزی 1 

فرمت فایل  : word

تعداد صفحات فایل 29 صفحه

مختصری از شرح

فهرست

مقدمه………………………………………………………………..3
فصل اول
گزارش پاگشایی……………………………………………………………………………………4
فصل دوم
کارگاه مسئله شناسی……………………………………………………………………………….8
فصل سوم
پژوهش روایتی ………………………………………………………………………………….10
فصل چهارم
مسئله شناسی موقعیت فیزیکی مدرسه…………………………………………………………………11
فصل پنجم
مسئله شناسی موقعیت عاطفی و روانی……………………………………………………………..15
فصل ششم
مسئله شناسی ساختار و سازمان مدرسه……………………………………………………………………18
فصل هفتم
مسئله شناسی وضعیت آموزشی محل کارورزی………………………………………………….21
تقدیر و تشکر………………………………………………..23

مقدمه

برنامه کارورزی فرصت به تجربه گذاشتن آموخته ها، تعمیق تجربیات و توسعه شایستگی های حرفه ای را فراهم می کند. این فرآیند از مشاهده مسائل فیزیکی، آموزشی ،تربیتی وعاطفی آموزشگاه آغاز و به درس پژوهی در سطح مدرسه و کلاس درس جهت کسب مهارت های یادگیری مادام العمر و قرار گرفتن در چرخه حرفه ای ختم می شود. مطالعه مسئله های آموزشی/تربیتی در سطح کلاس درس و مدرسه زمینه ساز عمل مستقل حرفه ای معتبر و کسب تجربیات دست اول است. فرصت های یادگیری تدارک دیده شده باید امکان تلفیق نظر و عمل تربیتی را در موقعیت های واقعی، برای یافتن راه حلهای قابل دفاع )با پشتوانه نظری و پژوهشی( جهت پاسخ به مسئله های آموزشی/ تربیتی تدارک ببیند. در برنامه کارورزی دانشجو با درک مبانی نظری قادرخواهد بود تصمیمات اتخاذ شده در موقعیت های تربیتی/ آموزشی را با ارائه شواهدی از پژوهش ها/ یافته های علمی پشتیبانی نموده و نشان دهند که چگونه این تصمیمات در برنامه ریزی، اجرا و ارزیابی برای حمایت از یادگیری دانش آموزان از پشتوانه نظری لازم برخوردار است. در کارورزی یک دانشجویان توانایی تحلیل موقعیت های واقعی و انطباق آن با یافته های نظری را کسب کرده و ظرفیت های حرفه ای خود را توسعه خواهند داد.
از آنجا که هدف از این مرحله ازکارورزی آشنایی با مسائل مدارس، توصیف و تفسیر وضعیت امکانات فیزیکی ، رویدادهای تربیتی وآموزشی مورد مشاهده در مدارس همراه با علت یابی و ارائه راه حل وارائه گزارش با تاکید بر استفاده از منابع مناسب علمی ،هدایت معلم راهنما وایده های خلاقانه باشد.
این گزارش ، گزارش کارورزی مربوط به واحد درسی کارورزی 1 در مدارس است. در این گزارش به ارائه ی مطالبی پرداخته شده است که از حضور بنده درآموزشگاه شهید جوادی سرای ملک به دست امده است .

 

3000 تومان – خرید


adsads

دیدگاه ها


پاسخ دهید