no-img
درسی فایل

گزارش کارورزی 2 رشته علوم تربیتی


درسی فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

گزارش کارورزی 2 رشته علوم تربیتی
zip
اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۷
3000 تومان
3000 تومان – خرید

گزارش کارورزی 2 رشته علوم تربیتی


کارورزی برای تربیت معلم, کارورزی تربیت معلم, کارورزی دانشگاه فرهنگیان, گزارش کارورزی دانشجویان دانشگاه تربیت معلم , نمونه گزارش کارورزی برای دانشجویان معلم , دانلود گزارش کارورزی 2 ,گزارش کارورزی 2 رشته علوم تربیتی , دانلود گزارش کارورزی 2 رشته علوم تربیتی ,نمونه گزارش کارورزی 2 رشته علوم تربیتی , دانلود نمونه گزارش کارورزی 2 رشته علوم تربیتی ,رشته علوم تربیتی ,کارورزی 2 رشته علوم تربیتی  ,کارورزی 2 رشته علوم تربیتی با فرمت word ,کارورزی 2 رشته علوم تربیتی با فرمت ورد

گزارش کارورزی 2 رشته علوم تربیتی

فرمت فایل  : word

تعداد صفحات فایل : 21  صفحه

مختصری از شرح

فهرست
عنوان صفحه

 

تقدیر و تشکر 4
مقدمه 5
گزارش روایتی 1 6
یاد گیری مشارکتی 7
گزارش روایتی 2 10
طراحی تکلیف یادگیری برای یکی از موضوعات درسی 11
گزارش روایتی 3 14
ارزشیابی از آموخته‌ها 15
گزارش روایتی 4 18
سنجش آموخته‌ها 19

مقدمه:

تبديل شدن يك فرد به يك معلم حرفه اي مراحل مختلفي را مي طلبد . يكي از مهم ترين مراحلي كه مي تواند دانشجو را به يك معلم خوب و حرفه اي تبديل كند و تجربيات زيادي را در اختيار دانشجو براي قرار دهد،كارورزي است .
به عقيده ي بنده تاثير واحد عملي كارورزي از واحد هاي تئوري بيشتر است. زيرا دانشجو مستقيما با دانش آموزان ارتباط برقرار مي كند و روحيات و استعداد هاي آنان را مشاهده مي كند . در كارورزي دانشجو مطالبي را كه به صورت تئوري در كلاس ها فرا گرفته است به صورت عملي مشاهده و لمس مي كند.
در برنامه کارورزی 2، دانشجو با قرار گرفتن در معرض تكاليف اصيل، توانایی تأمل در عمل را به طور مقدماتی از طریق مشارکت در فرآیند آموزش (فردی، گروه های کوچک/گروههای بزرگ) و نهایتاً اجرای مستقل فعالیتهای یادگیری در سطح کلاس درس کسب خواهد نمود و به درک صحیحی نسبت به آنچه در کلاس جریان دارد دست مییابد. آگاهي نسبت به تصميمات ناظر به برنامه‌ریزی، اجرا و ارزیابی، به عنوان يک فرآيند تأملی به شناخت جهت‌گیری حرفه‌اي، نوع تفکر و سبک تدریس دانشجو کمک خواهد کرد.
انواع فعالیت های یادگیری را که می توان به آن ها اشاره کرد عبارت اند از:
• درگیری تحصیلی
• مرور مباحث
• سنجش آموخته ها
• یادگیری مشارکتی
• مهارت های تفکر
• طراحی تکلیف
• رفع بدفهمی
• ارزشیابی از آموخته ها
• و….
که ما در این برنامه به چهار مورد آن می پردازیم.
گزارش روایتی 1

زنگ اول: ریاضی

وارد کلاس شدم و به بچه ها سلام کردم .با اجازه معلم شروع به اجرا کردم. بچه ها را به گروه های شش نفره تقسیم کردم و به هر کدام یک کیسه که در آن تعدادی تیله بود دادم برای هر گروه یک سر گروه مشخص کردم که مراقب گروهش باشد.
بچه ها از من پرسیدند که این تیله ها برای چیست و من گفتم امروز می خواهیم با استفاده از این تیله ها با هم دیگر جمع کردن را یاد بگیریم. هر گروهی که همه ی اعضایش یاد بگیرند به آن ها تیله هدیه خواهم داد و اگر حتی یک نفر هم یاد نداشته باشد به آن گروه جایزه ای داده نخواهد شد. به این شکل تمام افراد گروه سعی به یادگرفتن موضوع کردند و کسانی که متوجه نمی شوند توسط افراد دیگر گروه یاد می گیرند. آنان با هم دیگر مسائل ص 126 را توسط تیله ها حل کردند. آنان به جای هر عدد تیله بر می داشتند و جمع را می ساختند. در آخر جلسه همه ی بچه ها جمع کردن را یاد داشتند.در آ0خر هم تیله ها به بچه ها جایزه داده شد.

 

3000 تومان – خرید


برچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
adsads

دیدگاه ها


پاسخ دهید