no-img
درسی فایل

گزارش کارورزی 3 کنش پژوهی فردی 3 رشته کارشناسی پیوسته دبیری فیزیک


درسی فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

گزارش کارورزی 3 کنش پژوهی فردی 3 رشته کارشناسی پیوسته دبیری فیزیک
zip
اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۷
3000 تومان
3000 تومان – خرید

گزارش کارورزی 3 کنش پژوهی فردی 3 رشته کارشناسی پیوسته دبیری فیزیک


دانلود گزارش کارورزی 3 ,گزارش کارورزی 3 رشته کارشناسی پیوسته دبیری فیزیک , دانلود گزارش کارورزی 3 رشته کارشناسی پیوسته دبیری فیزیک ,نمونه گزارش کارورزی 3 رشته کارشناسی پیوسته دبیری فیزیک , دانلود نمونه گزارش کارورزی 3 رشته کارشناسی پیوسته دبیری فیزیک ,رشته کارشناسی پیوسته دبیری فیزیک ,کارورزی 3 رشته کارشناسی پیوسته دبیری فیزیک ,کارورزی 3 رشته کارشناسی پیوسته دبیری فیزیک با فرمت word ,کارورزی 3 رشته کارشناسی پیوسته دبیری فیزیک با فرمت ورد

گزارش کارورزی 3 کنش پژوهی فردی 3 رشته کارشناسی پیوسته دبیری فیزیک

فرمت فایل : word

تعداد صفحات فایل :  صفحه

مختصری از شرح

الف: بیان مسئله
در این طرح، فیزیک چهارم ریاضی، تکانه مورد بررسی و تدریس قرار گرفته است. با توجه به اینکه دانش آموزان رغبتی به یادگیری درس نشان نمی دادند و با بی انگیزگی به درس گوش می دادند با پیشنهاد و هماهنگی با معلم، مبحث تکانه برای بررسی و تدریس انتخاب شد تا با استفاده از روش های تدریس فعال و توجه به عوامل مربوط به رشد ذهنی دانش آموزان تدریس شود.

ب: تحلیل موقعیت تدریس
این طرح برای تدریس در کلاس دوم متوسطه دوم رشته ریاضی مدرسه دخترانه دولتی ولی اله اردشیری پیش بینی شده است ، مدرسه ای که در منطقه ای مناسب قرار گرفته ( خیابان شهید مطهری – بادی اله 9) و از لحاظ امکانات آموزشی و تهیه وسایل کمک آموزشی کمتر مشکلی به چشم می آید.
این کلاس دارای 30 دانش آموز دختر می باشد که با توجه به بررسی های انجام شده و پرسش از معلم مربوطه، یادگیری و نظم و انضباط دانش آموزان این کلاس به طور معمول در حد متوسط می باشد .
مبحث مورد نظر برای اولین بار در کلاس تدریس شد و قبل شروع درس برای دانش آموزان با مثال هایی ملموس، کاربرد مبحثی که قرار بر تدریس بود را برای آن ها بیان کردم و برایشان روشن شد.

 

3000 تومان – خرید


برچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
adsads

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید