no-img
درسی فایل

گزارش کارورزی 3 فرم الف نگارش گزارش روزانه کارورز جلسه پنجم


درسی فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

گزارش کارورزی 3 فرم الف نگارش گزارش روزانه کارورز جلسه پنجم
zip
اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۷
3000 تومان
3000 تومان – خرید

گزارش کارورزی 3 فرم الف نگارش گزارش روزانه کارورز جلسه پنجم


نمونه گزارش کارورزی برای دانشجویان معلم , دانلود گزارش کارورزی 3 ,گزارش کارورزی 3 نگارش گزارش روزانه , دانلود گزارش کارورزی 3 نگارش گزارش روزانه ,نمونه گزارش کارورزی 3 نگارش گزارش روزانه , دانلود نمونه گزارش کارورزی 3 نگارش گزارش روزانه ,نگارش گزارش روزانه ,کارورزی 3 نگارش گزارش روزانه ,کارورزی 3 نگارش گزارش روزانه با فرمت word ,کارورزی 3 نگارش گزارش روزانه با فرمت ورد

گزارش کارورزی 3 فرم الف نگارش گزارش روزانه کارورز جلسه پنجم

فرمت فایل  : word

تعداد صفحات فایل : 6 صفحه

مختصری از شرح

اهمیت گزارش نویسی چیست؟
در اهمیت گزارش نویسی گفته شده که یک آزمایش یا کشف هر قدر هم مهم باشد، ولی اگر به نحو صحیح به سایر مردم منتقل نشود بی ارزش خواهد بود. تهیه گزارش بخش مهمی از کار یک منجم جدی در هر حیطه ی است.
درواقع از زمانی كه خط پدید آمد و زندگی اجتماعی اولیه شكل گرفت، و بسیاری از جنبه های زندگی انسانی نیاز به تحقیق و بررسی پیدا كرد، اهمیت گزارش ‌نویسی مشخص‌ شد و ارتباط كتبی اجتناب ناپذیر شد، تا هم مردم از فعالیت های انجام شده باخبر شوند و هم مبنایی برای ادامه کار توسط آیندگان باشد.
گزارش در اصطلاح به مطلبی گفته می‌شود كه از شرح، تفسیر، بیان، تحلیل مطالب و نیز علل مسائلی خاص را بیان كند. در زبان انگلیسی “To Report”در معنی‌ گزارش دادن استفاده می‌شود كه ریشه لاتین دارد؛ همچنین در لغت نامه دهخدا کلمه “گزارش” به معنی به جای آوردن، انجام دادن، اظهارنظر كردن، در میان نهادن و شرح و تفسیر كردن آمده است.
گزارش ‌نویسی امروزه عبارت است از نوشتن اطلاعات، رویدادها، علل مسائل و رویدادها، و تجزیه و تحلیل منطقی آنها همراه با تمامی جوانب، برای اطلاع و یا رسیدن به راه‌ حل‌ های مناسب، كه به صورت مختصر، روشن، ساده، کامل، طبقه بندی شده و منظم تدوین شده و بر دو اصل “ساده نویسی” و “سالم نویسی” استوار باشد.

 

3000 تومان – خرید


برچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
ads

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید