no-img
درسی فایل

دانلود گزارش تخصصی آموزگار پایه اول در مورد مضرات عروسک


درسی فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

دانلود گزارش تخصصی آموزگار پایه اول در مورد مضرات عروسک
zip
اسفند ۱۸, ۱۳۹۵
2000 تومان
2000 تومان – خرید

دانلود گزارش تخصصی آموزگار پایه اول در مورد مضرات عروسک


دانلود گزارش تخصصی آموزگار اول ابتدایی افزایش آگاهی دانش آموزان دختر پایه اول وپیش دبستانی نسبت به مضرات عروسک باربی

فرمت فایل ورد و قابل ویرایش

تعداد صفحات 30 

  قیمت 2000تومان

مقـدمـه

جنگ نرم در برابر جنگ سخت در حقیقت شامل هر گونه اقدام روانی و تبلیغات رسانه ای که جامعـه هدف یا گروه هدف را نشانه میگیرد و بدون ، درگیری نظامی و گشوده شدن آتش، رقیب را به انفعـال یـا شکست وا می دارد. جنگ رایانه ای، اینترنتی، براندازی نرم، راه اندازی شـبکه هـای رادیـویی و تلویزیـونی و شبکه سازی از اشکال جنگ نرم هستند. جنگ نرم در پی از پای در آوردن اندیشه و تفکر جامعه هدف است تا حلقه های فکری و فرهنگی آن را سست کند و با بمباران خبری و تبلیغاتی در نظام سیاسی اجتمـاعی حاکم، تزلزل و بی ثباتی تزریق کند.

در تبادل فرهنگی، هدف بارور کردن و تکامل فرهنگ های ملی کشورهاست که در سایه ی آن، ملتهـا خصوصیات برجسته و مثبت، نظیر نظم و انضباط، وقت شناسی، ادب و احترام، وجدان کاری، روحیه ی سخت کوشی و شجاعت و نیز کنجکاوی در مسائل علمی را از یکدیگر فرا میگیرند و این مسأله روندی ضـروری برای حیات فرهنگی در سراسر جهان است، اما گاه مشاهده میشود یک مجموعه از کشـورها بـا تکیـه بـر قدرتی که دارند با تدارک مجموعه ای از برنامه ها و فعالیت های سیاسی یا اقتصادی و بـا هـدف هجمـه بـه بنیان های فرهنگی یک ملت برای دستیابی به مقاصد شوم سیاسی و به منظور ریشه کن کردن فرهنگ ملی از طریق فراگیر کردن بی قید و بندی فرهنگی، هرزگی اخلاقی و فروپاشی ارزشی میباشند.

اگر چه استعمار دیروز بارها و بارها از این روش برای تسلط بر ثروت ملتها استفاده کـرده، امـا نظـام سلطه ی امروز به گونه ای متفاوت و بسیار پیچیده و با برنامه وارد عمل شده، این بار قصد دارد تا با هدف قرار دادن ارزش های اسلامی و تخریب فرهنگ ناب اسلامی در کشورهای مسلمان آینده را برای خـود تضـمین نماید.

براین اساس این بار هجمه ی دشمنان اسلام و مسلمانان، با عنوان جنگ نرم صف بنـدی و گـاردگیری شده است. لذا برای مقابله با آن، بیداری و هوشیاری ملل مسلمان به ویژه عناصر فرهنگی، خاصه متولیـان فرهنگ در کشور عزیزمان و والدین و دانش آموزان یک ضرورت حیاتی است. چرا که این بار دشمن از طریق اسباب بازی و وسائل و لوازم التحریر دانش آموزان به جنگ نرم خود پرداخته است و از طریق نماد »بـاربی« سعی در تضعیف فرهنگ اسلامی و میهنی و اخلاقی این قشر فرهنگ دوست را دارد. (جعفری پـور، ابعـاد تهدیدات و جنگ نرم علیه انقلاب اسلامی

مقـدمـه 4

توضیح کلی در مورد مسأله 5

تولد باربی6

آمریکا و باربی 8
آثار ضد تربیتی باربی 9

باربی و زیبایی14

رقبای ایرانی باربی 18

چگونگی تشخیص مسأله19

انگیزه محقق از تحقیق21

اهداف محقق از انجام تحقیق 22

اهمیت و ضرورت تحقیق 22

توصیف وضع موجود و بیان مسأله 23

محیط اموزشی:23

مورد پژوهش:23

پژوهشگر:23
باربی در مغازه های اسباب بازی فروشی .25

باربی بر روی لوازم التحریر دانش آموزان و الگوی نقاشی آنان 26

گردآوری اطلاعات جهت ارائه راه حل 27

تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها .28

تاثیرات مخرب عروسک باربی30

انتخاب راه حل 32

اجرای راه حل .33

اعتبار بخشی راه حل 35

شرح و توضیح تغییر ایجاد شده و توصیف وضع مطلوب 35

شواهد( 2( 37

مادران و دختران به همراه عروسکهای خود در کلاس آموزش خانواده38.

نتایج .39.

موانع.39

پیشنهادات 39

منابع مکتوب .40

منابع اینترنتی .41

راهنمای خرید :   برای خرید انلاین ابتدا بر روی لینک خرید زیر کلیک نمائید .   تا وارد صفحه خرید آنلاین شوید .درصفحه خرید آنلاین نام و نام خانوادگی ، شماره موبایل و ایمیل خود را وارد کنید .و بر روی خرید کلیک نمائید. تا وارد صفحه در گاه بانک شوید .بعد از وارد کردن مشخصات کارت ، وارد صفحه دانلود فایل می شوید که بصورت مستقیم می توانید آن را دانلود کنید ، همچنین علاوه بر دانلود مستقیم ، لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده می شود –   لینک خرید

2000 تومان – خرید


adsads

دیدگاه ها


پاسخ دهید