no-img
درسی فایل

نحوه و زمان ثبت اینترنتی کتب درسی


درسی فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

نحوه و زمان ثبت اینترنتی کتب درسی
امتیاز 5.00 ( 1 رای )نحوه و زمان ثبت اینترنتی کتب درسی">
zip
آذر ۱۶, ۱۳۹۵
0 تومان
رایگان – خرید

نحوه و زمان ثبت اینترنتی کتب درسی


نحوه و زمان سفارش اینترنتی کتب درسی

قیمت کتب درسی سال 97-98

با سلام و احترام

قیمت کتب درسی در سال 97-98 به شرح ذیل بخشنامه گردیده است مدیران محترم طبق همین بخشنامه می توانند نسبت به اطلاع رسانی در مدرسه و جلسات انجمن اقدام نمایند تا بعد از جمع اوری وجوه کتاب درسی نسبت به پرداخت ان در سامانه کتاب اقدام نماییند


سفارش اینترنتی کتب درسی دوره ابتدایی، پیش دانشگاهی، متوسطه دوم شاخه فنی و حرفه‌ای در پایه دهم و یازدهم و کتاب‌های درسی تکمیلی دوره اول متوسطه استعدادهای درخشان از طریق سامانه www.irtextbook.ir انجام می‌شود.

همچنین ثبت سفارش اینترنتی کتب درسی پایه دوم تا ششم ابتدایی از تاریخ ۱۹ فرودین 97 آغاز شد و دانش‌آموزان تا ۱۵ خرداد فرصت داشتند تا برای ثبت سفارش به سامانه اعلام شده مراجعه کنند.

مدیرکل توزیع مواد آموزشی گفت: به دلیل تقاضای خانواده‌ها و مدارس، فرصت ثبت سفارش اینترنتی کتاب‌های درسی تا روز دوشنبه ، ۲۲ خرداد 97 تمدید شد و دانش‌آموزان تا این زمان فرصت دارند به سایت سامانه www.irtextbook.ir مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند.

توجه داشته باشید که رمز عبور ورود به سامانه ۶ رقم سمت راست شماره سریال دانش آموزان است.

دانش‌آموزانی که به صورت جهشی به پایه بالاتر رفته، رشته تحصیلی خود را تغییر داده یا به تعدادی از کتاب‌های درسی نیاز دارند از تاریخ ۱۸ شهریور با مراجعه به سامانه نسبت به ثبت سفارش تک جلدی کتاب‌های درسی اقدام کنند تا از طریق شرکت پست به آن­ها تحویل شود.

همچنین معلمان می‌توانند سفارش اینترنتی کتب درسی و بسته‌های آموزشی مورد نیاز خود را از تاریخ ۱۵ شهریور از منوی سفارش تک جلدی کتاب‌های درسی و بسته آموزشی ثبت کنند تا از طریق شرکت پست به آن­ها تحویل شود.

دقت کنید فرصت ثبت سفارش اینترنتی کتاب‌های درسی تا روز دوشنبه ۲۲ خرداد 97 تمدید شد و دانش‌آموزان تا این تاریخ فرصت دارند به سامانه www.irtextbook.ir مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند.adsads

دیدگاه ها


۲ پاسخ به “نحوه و زمان ثبت اینترنتی کتب درسی

  1. Alo گفت:

    سلام
    مردودیا چطور ثبت نام کتاب کنن

پاسخ دهید