no-img
درسی فایل

فعالیت و گزارش کارورزی 2 رشته راهنمایی و مشاوره


درسی فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

فعالیت و گزارش کارورزی 2 رشته راهنمایی و مشاوره
zip
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۷
3000 تومان
3000 تومان – خرید

فعالیت و گزارش کارورزی 2 رشته راهنمایی و مشاوره


کارورزی 2 دانشگاه فرهنگیان, کارورزی دانشگاه فرهنگیان 2, کارورزی دانشجویان دانشگاه تربیت معلم , کارورزی 2 تربیت معلم , کاورزی دانشگاه فرهنگیان , کارورزی تربیت معلم , اهداف کلی گزارش کارورزی 2 , کاورزی دانشجویان تربیت معلم , کارورزی فرهنگیان , کارورزی دانشجویان تربیت معلم, تربیت معلم ,کارورزی 2 مخصوص فرهنگیان , جمع بندی و تحلیل نهایی کارورزی 2, دانشگاه تربیت معلم, دانشگاه فرهنگیان , روایت های کارورزی درقالب word, نگارش گزارش روزانه کارورزی 2

فعالیت و گزارش کارورزی 2 رشته راهنمایی و مشاوره

فرمت فایل  : word

تعداد صفحات فایل :  54 صفحه

مختصری از شرح

( فهرست مطالب )

پیشگفتار …………………………………………………………………. 1
مشخصات مدرسه ………………………………………………………….. 2
گزارش فیزیکی………………………………………………………………. 3
گزارش شخصی………………………………………………………………. 6
گزارش اول(برخورد معاونان و معلمان و کادر مدرسه)……………………………… 7
گزارش دوم( استرس در میان دانش آموزان) ………………………………….. . 15
گزارش سوم ( آزمون خودسنجی )………………………………………… …… 19
گزارش چهارم ( راهنمایی در مورد شیوه های مطالعه) …………………………… 23
گزارش پنجم ( گوشه گیری ) …………………………………………… …… 26
گزارش ششم ( ناخن جویدن ) ……………………………………………….. 33
گزارش هفتم ( برگذاری نماز و بازی های کلاسی )……………………………….. 39
گزارش هشتم ( آزمون پیشرفت تحصیلی ) ……………………………………. 44
نتیجه گیری ……………………………………………………………….. 47

من یوسف قادری دانشجوی رشته راهنمایی و مشاوره در دانشگاه پردیس شهید رجایی ارومیه به شکر خداوند در سال 1391در این دانشگاه پذیرفته شدم. و از اینکه در چنین رشته ای مشغول به تحصیل می باشم بسیار خوشحالم و من که ترم پنجم را پشت سر می گذارم طبق آیین نامه و واحد های دانشگاه فرهنگیان باید چند واحدی را با نام کارورزی بگذرانیم،طبق آن باید در مدارس ابتدایی و راهنمایی مطابق با رشته ای که تحصیل می کنیم حضور یابیم و به مشاهده و تدریس بپردازیم. که خوشبختانه من کارورزی (1) را با موفقیت طی کردم به کمک استاد خضرلو و در ترم پنجم کارورزی (2) را با استاد رضایی هستم. و خوشحالم از این بابت که از اندوخته های ایشان به حد لازم بهره مند میشوم. و آرزوی قلبی من در این راستا چنین می باشد که همه ی دانشجومعلمان که آینده سازان مملکت می باشند در مسیری درست گام برداشته و مسیری درست را طی کنند، و به آینده ای درخشان برسند و برای ملت عزیز خود افتخار آفرینان باشند.

گزارش فیزیکی

مدرسه ولایت دارای کلاسهای آموزشی ، کتابخانه، آزمایشگاه ، دفتر معاونان ودبیران ، آبدار خانه ،نماز خانه ، بوفه ، سرویس بهداشتی ،حیاط و زمین ورزشی و سالن تنیس و رختکن است:
کلاسها : کلاسهای آموزشی مدرسه ولایت دارای مساحت 6 در 7 و نسبت به مدارس دیگر تا حدی قابل قبول هستند که این کلاسها دارای سیستم روشنایی مناسب و دستگاه پروژکتور، وایت برد، و نیمکت های دونفری هستند که هر دو دانش آموز روی یه نیمکت می نشینند. و هر کلاس دارای دو پنجره است.

دفتر معاونان و مدیران:

دفتر معاونان و دبیران مدرسه ولایت در کنار در ورودی سالن قرار گرفته است و این دفتر دارای میز و صندلی های مناسب به تعداد کافی متناسب با تعداد دبیران ومعاونان است. و دراین اتاق صندوق های کوچکی جهت نهگداری وسایل آموزشی مربوط به هریک از معلمان قرار گرفته و همچنین دارای امکاناتی از قبیل تلویزیون، سیستم رایانه، پانل جهت اطلاع رسانی معلمان، و قفسه کتاب، و قفسه دفاتر حضور و غیاب کلاسهاو دیگر امکانات جزئی می باشد.
کتابخانه :
این مدرسه دارای یک کتابخانه کوچک که دارای کتابهایی در زمینه های درسی جهت استفاده دانش آموزان است و این کتابخانه در طبقه ی اول قرار گرفته است.

 

3000 تومان – خرید


برچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
ads

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید