no-img
درسی فایل

طرح های کارورزی 2


درسی فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

طرح های کارورزی 2
zip
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۷
3000 تومان
3000 تومان – خرید

طرح های کارورزی 2


کارورزی تربیت معلم, کارورزی دانشگاه فرهنگیان, گزارش کارورزی دانشجویان دانشگاه تربیت معلم , نمونه گزارش کارورزی برای دانشجویان معلم , دانلود گزارش کارورزی 2 ,گزارش کارورزی 2 , دانلود گزارش کارورزی 2 ,نمونه گزارش کارورزی 2 , دانلود نمونه گزارش کارورزی 2 ,کارورزی 2 ,کارورزی 2 با فرمت word ,کارورزی 2 با فرمت وردد

 طرح های  کارورزی 2 

فرمت فایل  : word

تعداد صفحات فایل : 22  صفحه

مختصری از شرح

فهرست

مقدمه…………………………………………………………..3
فصل اول
رفع بدفهمی ………………………………………………….4
فصل دوم
پرورش مهارت های تفکر……………………………………..6
فصل سوم
شناسایی ظرفیت ها و توانایی دانش آموزان……………9
فصل چهارم
تقویت عملکرد های عاطفی………………………………12
فصل پنجم
رفع عقب ماندگی تحصیلی……………………………….14
فصل ششم
یکی از موضوعات تدریس…………………………………16
منابع و ماخذ……………………………………………….18

پیشنهادات…………………………………………………19

نتیجه گیری ……………………………………………….20

 

مقدمه

برنامه کارورزی فرصت به تجربه گذاشتن آموخته ها، تعمیق تجربیات و توسعه شایستگی های حرفه ای را فراهم می کند. این فرآیند از طرح های گوناگون از جمله رفع بدفهمی،تقویت عملکردهای عاطفی و … به درس پژوهی در سطح مدرسه و کلاس درس جهت کسب مهارت های یادگیری مادام العمر و قرار گرفتن در چرخه حرفه ای ختم می شود. مطالعه مسئله های آموزشی/تربیتی در سطح کلاس درس و مدرسه زمینه ساز عمل مستقل حرفه ای معتبر و کسب تجربیات دست اول است. فرصت های یادگیری تدارک دیده شده باید امکان تلفیق نظر و عمل تربیتی را در موقعیت های واقعی، برای یافتن راه حلهای قابل دفاع )با پشتوانه نظری و پژوهشی( جهت پاسخ به مسئله های آموزشی/ تربیتی تدارک ببیند. در برنامه کارورزی دو دانشجو با درک مبانی نظری قادرخواهد بود تصمیمات اتخاذ شده در موقعیت های تربیتی/ آموزشی را با ارائه شواهدی از پژوهش ها/ یافته های علمی پشتیبانی نموده و نشان دهند که چگونه این تصمیمات در برنامه ریزی، اجرا و ارزیابی برای حمایت از یادگیری دانش آموزان از پشتوانه نظری لازم برخوردار است. در کارورزی دو دانشجویان توانایی تحلیل موقعیت های واقعی و انطباق آن با یافته های نظری را کسب کرده و ظرفیت های حرفه ای خود را توسعه خواهند داد.
از آنجا که هدف از این مرحله ازکارورزی آشنایی با مسائل مدارس، توصیف و تفسیر مشکلات، رویدادهای تربیتی وآموزشی مورد مشاهده در مدارس همراه با علت یابی و ارائه راه حل وارائه گزارش با تاکید بر استفاده از منابع مناسب علمی ،هدایت معلم راهنما وایده های خلاقانه باشد.
این گزارش ، گزارش کارورزی مربوط به واحد درسی کارورزی دو در مدارس است. در این گزارش به ارائه ی مطالبی پرداخته شده است که از حضور بنده درآموزشگاه هاتف مغانجوق به دست امده است .

 

3000 تومان – خرید

 adsads

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید