no-img
درسی فایل

دانلود پیشنهاد ارزشیابی آموزش و سیستم پاداش دهی و تشویق در پایه ششم


درسی فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

دانلود پیشنهاد ارزشیابی آموزش و سیستم پاداش دهی و تشویق در پایه ششم
zip
فروردین ۱۶, ۱۳۹۷
1500 تومان
1500 تومان – خرید

دانلود پیشنهاد ارزشیابی آموزش و سیستم پاداش دهی و تشویق در پایه ششم


دانلود از سایت درسی فایل, دانلود نمونه پیشنهاد ارزشیابی, دانلود نمونه پیشنهاد ارزشیابی برای دبیر ششم, دانلود پیشنهاد ارزشیابی, دانلود پیشنهاد ارزشیابی ارزان, دانلود پیشنهاد ارزشیابی ارزان با فرمت word و قابل ویرایش, دانلود پیشنهاد ارزشیابی ارزان با فرمت ورد, دانلود پیشنهاد ارزشیابی ششم ابتدایی, دانلود پیشنهاد ارزشیابی ششم

دانلود پیشنهاد ارزشیابی آموزش و سیستم پاداش دهی و تشویق در پایه ششم

فرمت فایل : ورد و قابل ویرایش

تعداد صفحات فایل : 6 صفحه 

شرح مختصرفایل

مقدمه کوتاه :

می توان در سنگر مدارس شاهد حضور با شکوه معلمان وشاگردانی بود که با سرمایه از محبت وچهره های متبسم ومصصم در تالش هستند که در کارهای خود موفق بوده اند. پس باید رنگ مدرسه ای یادآور زیبائیها ونیکوئیها باشد. چرا که هم انسانها باالخص نوجوانان محبت پذیر می باشند. ولذا نیاز به محبت از اساسی ترین نیازهای هر انسان می باشد. تشویق نیروها واستعدادهای دانش آموزان را به کار می اندازد واستقامت آنها را در کارها زیاد می کند وموجبات سرعت در کارهای بدنی را فراهم می کند ودر کارهای فکری موجب سعی وکوشش بیشتری می گردد تشویق وتقویت رفتار مثبت کودکان سبب شکل گیری عادات مطلوب در آنان می شود. به عبارت دیگر از آنجا که از طریق رفتارهای تشویق آمیز کالمی وغیر کالمی مادی وعنوی فردی وگروهی مستقیم وغیر مستقیم مربی بیش از هر چیز به یک نیاز هم نوجوانان یعنی نیاز به محبت متعلق وتوجه پاسخ داده می شود.

ما شاهد بیشترین مؤثرترین وپایدارترین اثر در رفتار آنان هستیم در حالی که وقتی دانش آموزی را تنبیه می کنیمن نه تنها به هیچ یک از نیازهای خطری واساسی او پاسخ نمی دهیم بلکه تعادل حیاتی اش را برهم زده او را با تجربه ناخوش آیندی که همواره ازآن گریز دارد مواجه می کنیم ولو اینکه بطور موقت رفتار مطلوب آن را کنترل کرده باشیم رسول خدا پایه رفتار با کودکان و نوجوانان را بر محبت استوار کرده وسفارش می کند که آنان را گرامی بداریم وبا جایزه ای که امکان وفایش هست انان را تشویق نمائیم.

فروتنی ونرمش نسبت به دانش آموزان :

نباید معلم با شاگردان خویش رفتاری شکوهمندانه وبزرگ مابانه ای را در بیش گیرد بلکه باید فروتنی ونزمش را در برخورد با شاگردانش بکار برد خداوند متعادل به پیامبر خود می گوید : « واخض جناحک ، سمن اتمبک من المومنین »

 

1500 تومان – خرید


برچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
adsads

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید