no-img
درسی فایل

دانلود مقاله پاسخ به پرسش مهر 96 رئیس جمهور


درسی فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

دانلود مقاله پاسخ به پرسش مهر 96 رئیس جمهور
امتیاز 1.50 ( 2 رای )دانلود مقاله پاسخ به پرسش مهر 96 رئیس جمهور">
zip
آذر ۹, ۱۳۹۶
3000 تومان
3000 تومان – خرید

دانلود مقاله پاسخ به پرسش مهر 96 رئیس جمهور


دانلود پرسش مهر 1396 -97,نمونه پاسخ پرسش مهر 1396-1397,مقاله پرسش مهر 1396-1397,دانلود مقاله پرسش مهر 97-96 رئیس جمهور,نمونه دانلود مقاله پرسش مهر 96 رئیس جمهور,پاسخ و جواب پرسش مهر سال 96-97 تحمل افکار دیگران,مقاله درباره پرسش مهر – جواب پرسش مهر 96 رئیس جمهور,پرسش مهر پاسخ به پرسش مهر 96 رئیس جمهور,مقاله آماده پرسش مهر 96در محیط مدرسه تحمل افکار دیگران,مقاله در محیط مدرسه تحمل افکار دیگران، احترام به افکا,مقاله‌ی «پاسخ به پرسش مهر96 رئیس جمهور»,پاسخ شما به پنجمین پرسش مهر روحانی چیست؟پاسخ پرسش مهر96،مقاله مهر

دانلود مقاله پاسخ به پرسش مهر 96 رئیس جمهور

فرمت فایل ورد و قابل ویرایش

تعداد صفحات در 25 صفحه

موضوع در محیط مدرسه تحمل افکار دیگران، احترام به افکار دیگران را چگونه تمرین کنیم؟

مقاله پاسخ به پرسش مهر 96 رئیس جمهور بسیار کامل و دقیق و قابل ویرایش و قابل ارائه به صورت مقاله در جشنواره ها و مسابقات آموزش و پرورش می باشد.موضوع مقاله پاسخ به پرسش مهر 96 رئیس جمهور این است که در محیط مدرسه تحمل افکار دیگران، احترام به افکار دیگران را چگونه تمرین کنیم؟ در زیر فهرست این مقاله را مشاهده می کنیم:

پس از مشاهده فهرست مقاله پاسخ به پرسش مهر 96 رئیس جمهور بخشی از چکیده این مقاله را با هم می بینیم:
چکیده

با توجه به اینکه تحمل اختلاف نظر ها و احترام به عقاید دیگران از محیط آموزشی و بخصوص مدرسه آغاز می گردد ،هنگامي كه این مهم را دانش آموزان آموزش ندیده باشند و دانش آموزی تك بعدي به مسئله نگاه کند و حرف خود را مبنا قرار مي‌دهد و ديگران را سركوب مي‌كند او توانايي پذيرش عقايد مخالف را ندارد که اين موضوع مربوط به شخصيت پرورش يافته وي مي‌شود.این مشکل سبب می گردد تضاد بين دانش آموزان مدرسه تا حد زيادي ايجاد شكاف کند. و تعدادی از دانش آموزان منزوی گردند. ريشه بسياري از اختلافات عميق در اين مسئله وجود دارد و در موارد حادتر اگر از حد معين تجاوز كند به مشکلات بیشتری می انجامد.درک اين مسئله که به پرسش مهر 97-1396 رئیس جمهور انجامید به عقايد و مخالفت‌هاي ديگران، تربيت افراد، سطح تحصيلات، ميزان اعتقادات و باورهاي ديني بستگي دارد. اينكه شخصيت فرد در چه خانواده‌اي پرورش يافته از اهميت برخوردار است. شاید می توان گفت هنری که امروز مانند دیروز‌ها نیست و به دست فراموشی سپرده شده است، احترام به دیگران، علی الخصوص به بزرگان است. در واقع یکی از مهارت‌های ارتباطی که در گذشته قدر و قیمتی داشت و همه برای آن سر و دست می‌شکانند، احترام به یکدیگر بود.حال آنکه در جامعه امروز بی‌توجهی به این امر در رفتار‌ها دیده می‌شود و تنها با کمک و راهنمایی والدین، رفتار فرزندان در جامعه بهبود می‌یابد..در مقاله حاضر قصد داریم به این مقوله و راهکارها و پیشنهادات راجع به این موضوع بپردازیم.

فهرست مطالب
چکیده
کلیدواژه :
مقدمه
بیان مسئله
چرا دانش‌آموزان براي معلمان خود احترام قائل نيستند؟
1. ارزش‌ها در جامعه كمرنگ شده‌اند:‌
2. تعليم، شغل معلمان قلمداد شده است:‌
3. نظام آموزشي در برخورد با بي‌احترامي جدي نبوده است:
4. خانواده‌ها در آموزش ارزش‌ها كم‌كاري مي‌كنند:
5. تغييرات جهاني، فرهنگ‌هاي بومي را تهديد و تحقير مي‌كند:
6. امروزه معلمان تنها منبع براي كسب دانش نيستند:
7. فرهنگ‌هاي ديگر بر ما تأثير گذاشته است:
8. بين نهادهاي مختلف تربيتي همخواني وجود ندارد:
9. ارزش‌ها در مدرسه آموزش داده نمي‌شوند:
10. شأن و جايگاه معلمي براي دانش‌اموزان تبيين نشده است:
روش های تقویت تحمل و احترام به عقاید دیگران
فروتني و تواضع
پذیرش
یاد بگیرید با عواطف و احساسات خود نجنگید
بحث و بررسی
نتیجه گیری
پیشنهادات :
منابع و ماخذ

3000 تومان – خرید


adsads

دیدگاه ها


پاسخ دهید