no-img
درسی فایل

دانلود فایل الگو ها و روش های تدریس


درسی فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

دانلود فایل الگو ها و روش های تدریس
zip
فروردین ۲۵, ۱۳۹۷
0 تومان
رایگان – خرید

دانلود فایل الگو ها و روش های تدریس


دانلود فایل الگو ها و روش های تدریس نمونه فایل الگو و روش های تدریس روش ها و الگوی تدریس انواع روش تدریس فایل و راهنماتی روش تدریس انواع روش تدریس ها روش تدریس و انتواع انواع فایل روش تدریس فایل روش تدریس معلمان انواع روش تدریس دانشجو معلمان فایل روش تدریس دانشجو معلمان

دانلود فایل الگو ها و روش های تدریس

فرمت فایل ورد و قابل ویرایش

تعداد صفحات فایل 31 صفحه

شرح مختصر فایل

یکی از مشکلات مهم و اساسی در نظام آموزش و پرورش خصوصاٌ در کشور ما، به کار نگرفتن روش های تدریس نوین در آموزش است. به همین سبب کیفیت آموزشی از سطح مطلوب برخوردار نیست و دانش آموزان علاقه زیادی به تحصیل نشان نمی دهند. یکی از دلائل آن عدم آشنایی معلمان با روش های نوین تدریس است.

پیشرفت روز افزون علوم و تحقیقات گوناگون در حیطه های مختلف حاکی از آن است که اطلاعات بشر روز به روز افزایش می یابد و مطالب جدیدی به دست می آید.امروزه هر فرد بشر ناچار از استفاده یافته های جدید است .

روش تدریس نوین که در آن مشارکت دانش آموز و معلم را می طلبد و به جای انتقال مطالب به دانش آموز ، به افزایش توانایی یادگیرنده دز قزآیند یادگیری عنایت دارد.

الگوها و روش های نوین تدریس

به دلایل متعدد از جمله تاکید براصولی از کلیات نظام آموزش و پرورش کشور و اهداف دوره های تحصیلی ، نگرش های جهانی ، رشد روز افزون تحقیقات ، سرعت فن آوری و تکنولوژی ، ضرورت کار بست تدریس فعال را می طلبد .

ادیان و رهبران مصلح اجتماعیی نیز تاکید بر نوعی فعال سازی ذهن و جلوگیری از تقلید کورکورانه در اصول و روشهای زندگی دارند، لذا آموزش و تدریس های متکی بر روشهای فعال خود گامی است در اشاعه و ترویج علم و پرورش انسانهای آزاد و آگاه که می تواند در توسعه و فناوری مثمر ثمر باشد .

الگوها و روش های نوین تدریس

در روش تدریس فعال سعی بر این است که فراگیر خود در کسب مفهوم سهیم باشد و از طرق مختلف به فعالیتهای ذهی ، علمی، فردی و گروهی دادار گردد ، به عبارت دیگر ، محتوا روی درگیر شدن دانش آموزان در کسب تجارب یادیری تاکید داشته و آنان را فعال می سازد .

رایگان – خرید


adsads

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید