no-img
درسی فایل

دانلود طرح جابر چشم(نگهبان بدن)


درسی فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

دانلود طرح جابر چشم(نگهبان بدن)
zip
بهمن ۱۱, ۱۳۹۶
3000 تومان
3000 تومان – خرید

دانلود طرح جابر چشم(نگهبان بدن)


دانلود طرح جابر, دانلود طرح جابر درباره محافظت از چشم, دانلود طرح جابر نگهبان بدن, دانلود طرح جابر چشم, دانلود طرح جابر چشم نگهبان بدن, دانلود طرح جابربن حیان, دانلود طرح جابربن حیان در مورد چشم, دانلود طرح جابربن حیان درباره چشم با فرمت ورد, طرح جابر, طرح جابر تکمیل شده, طرح جابر تکمیل شده با موضوع نگهبان بدن, طرح جابر تکمیل شده با موضوع چشم, طرح جابر تکمیل شده با موضوع چشم نگهبان بدن, طرح جابر تکمیل شده در مورد چشم, طرح جابر درباره محافظت از چشم, طرح جابر علوم ابتدایی, طرح جابر علوم نگهبان بدن, طرح جابر علوم چشم, طرح جابر علوم چشم نگهبان بدن, طرح جابربن حیان, طرح جابربن حیان درباره چشم با فرمت word, طرح جابربن حیان درباره چشم با فرمت word و قابل ویرایش, طرح جابربن حیان درباره چشم با فرمت ورد, طرح جابربن حیان درباره چشم با فرمت ورد و قابل ویرایش, نمونه کامل شده طرح جابربن حیان در مورد نعنا, نمونه کامل شده طرح جابربن حیان در مورد چشم

دانلود طرح جابر با موضوع چشم(نگهبان بدن)

فرمت فایل ورد و قابل ویرایش

شرح مختصر فایل

این مجموعه شامل:

  • عکس جابربن حیان در مورد نگهبان بدن ( چشم )

  • مطالب علمی آموزشی در باره طرح جابربن حیان نگهبان بدن ( چشم )

  • نتیجه گیری درباره طرح جابربن حیان نگهبان بدن ( چشم )

  • این مستندات عنوان شده بر طبق آخرین بخش نامه طرح جابر می باشد.

قسمتی از این مجموعه

چَشم یا چـِشم عضو بارز اولین حس از حواس پنجگانه یعنی بینایی است. در زبان پهلوی هم این واژه به همین گونه به کار می‌رفته‌است.

انواع گوناگونی از اندام‌های حساس به نور در موجودات زنده یافت می‌شود. ساده‌ترین انواع چشم‌ها تنها توان تشخیص وجود نور در پیرامون را دارند در صورتی‌که چشم‌های پیچیده‌تر قادرند شکل‌ها و رنگ‌ها را نیز از هم بازشناسند یا برخی حیوانات به طول موجهایی بیشتر از طول موج مرئی چشم انسان حساسند.

در حشرات ما چشم مرکب داریم.چشم انسان دارای اجزای پلک، مژه، ملتحمه، صلبیه، قرنیه، مردمک، عنبیه، زجاجیه، عدسی، زلالیه، شبکیه و مشیمیه است.لایه خارجی از دو قسمت صلبیه و قرنیه درست شده است، به طوری که پنج ششم عقبی آن صلبیه و یک ششم جلویی آن قرنیه را می‌سازد.

اجزای چشم

طبقات کره چشم از سوی بیرون به درون از سه پوسته بوجود آمده‌است:

صلبیه: صُلبیه پرده‌ای است سفید و محکم که تمام کرهٔ چشم را احاطه کرده، این پردهٔ بسیار ظریف که ضخامت آن از یک میلی‌متر تجاوز نمی‌کند؛ نسبتاً دارای استحکام فوق‌العاده‌ای است و از این‌رو از عهدهٔ وظیفهٔ خود که حفظ کرهٔ چشم است، به آسانی برمی‌آید.

3000 تومان – خرید


برچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
adsads

دیدگاه ها


پاسخ دهید