no-img
درسی فایل

دانلود طرح جابر مهاجرت پرندگان


درسی فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

دانلود طرح جابر مهاجرت پرندگان
zip
بهمن ۲۸, ۱۳۹۶
3000 تومان
3000 تومان – خرید

دانلود طرح جابر مهاجرت پرندگان


انواع طرح جابر مهاجرت پرندگان, خرید طرح جابر مهاجرت پرندگان, دانلود طرح جابر, دانلود طرح جابر با موضوع مهاجرت پرندگان, دانلود طرح جابر در مورد مهاجرت پرندگان, دانلود طرح جابر مهاجرت پرندگان, دفتر کارنمای طرح جابر مهاجرت پرندگان, طرح جابر, طرح جابر طرح جابر پرندگان طرح جابر چیست, طرح جابر مهاجرت, طرح جابر مهاجرت پرندگان, طرح جابر پایه اول ابتدایی, طرح جابر پرندگان, نمونه طرح جابر مهاجرت پرندگان

طرح جابر پایه اول ابتدایی مهاجرت پرندگان

فرمت فایل ورد و قابل ویرایش

شرح مختصر فایل

این مجموعه شامل:
· پوستر های طرح جابربن حیان در مورد مهاجرت پرندگان
· تابلوی نمایش طرح جابربن حیان در مورد مهاجرت پرندگان
· عکس جابربن حیان در مورد مهاجرت پرندگان
· مطالب علمی آموزشی در باره طرح جابربن حیان مهاجرت پرندگان
· این مستندات عنوان شده بر طبق آخرین بخش نامه طرح جابر می باشد.
قسمتی ازین مجموعه
کوچ یا مهاجرت پرندگان از همان آغاز تاریخ توجه بشر را به بشر جلب کرده است. در یک هزار سال قبل از میلاد هومر به آن اشاره کرده و ارسطو فیلسوف بزرگ یونان درباره آن بررسی کرده است. کوچ عبارت است از حرکت پرندگان به طرف جنوب در پاییز و به طرف شمال در بهار یا حرکت از زمینهای پست به طرف ارتفاعات و یا از نقاط دور از ساحل به طرف ساحل. چون بعضی از آنها در شرایط جوی زمستان نمی‌توانند زنده بمانند به مناطق گرمتر می‌روند.
آن پرندگانی که از بعضی حشرات یا جوندگان کوچک تغذیه می‌کنند در زمستان نمی‌توانند چنین غذاهایی را بدست آورند. چون پرندگان در تابستان زاد و ولد می‌کنند کوچیدن آنها به این موضوع هم مربوط می‌شود. بعضی از غدد پرندگان مواد شیمیایی ترشح می‌کنند که قاعدتا باید با زاد و ولدشان ارتباط داشته باشد. این در بهار اتفاق می‌افتد. پرنده حس می‌کند که موقع جوجه آوردنش نزدیک شده بنابراین عازم شمال که هوا تابستانی است می‌شود. بنابراین تغییر طول مدت روزها و نبودن غدا به پرنده می‌گوید که عازم مناطق گرمسیری شود.

3000 تومان – خرید


adsads

دیدگاه ها


پاسخ دهید