no-img
درسی فایل

دانلود طرح جابر عروس دریایی


درسی فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

دانلود طرح جابر عروس دریایی
zip
بهمن ۱۱, ۱۳۹۶
3000 تومان
3000 تومان – خرید

دانلود طرح جابر عروس دریایی


دانلود طرح جابر, دانلود طرح جابر با فرمت ورد, دانلود طرح جابر درباره عروس دریایی با فرمت ورد, دانلود طرح جابر عروس دریای, دانلود طرح جابربن حیان, دانلود طرح جابربن حیان با فرمت word درباره عروس دریایی, دانلود طرح جابربن حیان در مورد عروس دریایی, طرح جابر, طرح جابر تکمیل شده, طرح جابر تکمیل شده با موضوع عروس دریایی, طرح جابر تکمیل شده در مورد عروس دریایی, طرح جابر درباره عروس دریایی با فرمت word, طرح جابر درباره عروس دریایی با فرمت word و قابل ویرایش, طرح جابر درباره عروس دریایی با فرمت ورد, طرح جابر علوم ابتدایی, طرح جابر علوم عروس دریایی, طرح جابربن حیان, عروس دریایی, نمونه کامل شده طرح جابربن حیان در مورد عروس دریایی

دانلود طرح جابر عروس دریایی

فرمت فایل ورد و قابل ویرایش

شرح مختصر فایل

این نمونه طرح جابر که برای شما تهیه کرده ایم و با قیمت مناسب در دسترس شما قرار داده ایم این مجموعه که بلافاصله بعد از پرداخت قابل دانلود می باشد.

این مجموعه شامل:

  • عکس جابربن حیان در مورد عروس دریایی
  • مطالب علمی آموزشی در باره طرح جابربن حیان عروس دریایی
  • نتیجه گیری درباره طرح جابربن حیان عروس دریایی
  • این مستندات عنوان شده بر طبق آخرین بخش نامه طرح جابر می باشد.

قسمتی از این مجموعه

عروس دریایی

کارشناسان بر این باورند که توده های پرجمعیت عروس های دریایی خطری برای صنعت ماهیگیری به شمار می آید. اکنون محققان دانشگاه “دیکن” استرالیا ضمن انجام تحقیقات گسترده درخصوص این جانور دریایی از افزایش عجیب شمار آنها در اقیانوس ها خبر داده اند.

این موجودات نه قلب دارند و نه مغز! اما شناگرانی باهوش و توانمند هستند . این جانور نه تنها می تواند جریان های اقیانوسی را شناسایی کند بلکه قابلیت شناکردن در خلاف جهت آنها را نیز دارد و این درحالی است که لاک پشت ها به عنوان جانورانی که تکامل قابل توجهی یافته اند چنین توانایی ندارند.

این جانور گونه های متفاوت با اشکال متنوع دارد. جالب است بدانید عروس دریایی از سمی ترین مخلوقات دریا به شمار می روند. سمی ترین عروس دریایی استوایی است.

ساختار عروس دریایی

این موجودات دارای ساختار زیبایی هستند، به همین جهت عروس دریایی نامیده می‌شوند. عروس دریایی، در اعماق متوسط دریا زندگی می‌کند و بین ۱۰ تا ۲۰ سانتیمتر قطر دارد و بدنی چتر مانند و شفاف ژلاتینی دارد. قطر بدن در مرکز چتر و در حاشیه لبه‌ها، نازک است و تعدادی تانتاکول در لبه دارد.

3000 تومان – خرید


adsads

دیدگاه ها


پاسخ دهید