no-img
درسی فایل

دانلود طرح جابر زیر دریایی


درسی فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

دانلود طرح جابر زیر دریایی
zip
بهمن ۹, ۱۳۹۶
3000 تومان
3000 تومان – خرید

دانلود طرح جابر زیر دریایی


دانلود طرح جابر با موضوع ساخت زیر دریایی, دانلود طرح جابر در مورد زیر دریایی, دانلود طرح جابر در مورد زیر دریایی چیست, دانلود طرح جابر زیر دریایی, دانلود طرح جابربن حیان در مورد زیر دریایی, دانلود طرح جابربن حیان کلاس پنجم زیر دریایی, طرح جابر تکمیل شده زیر دریایی, طرح جابر زیر دریایی, طرح جابر زیر دریایی و کار ان, طرح جابربن حیان در مورد زیر دریایی, نمونه کامل شده طرح جابربنت حیان در مورد زیر دریایی

دانلود طرح جابر با موضوع زیر دریایی

فرمت فایل ورد و قابل ویرایش

شرح مختصر فایل

این مجموعه شامل:

  • عکس جابربن حیان در مورد زیر دریایی
  • مطالب علمی آموزشی در باره طرح جابربن حیان زیر دریایی
  • نتیجه گیری درباره طرح جابربن حیان زیر دریایی
  • این مستندات عنوان شده بر طبق آخرین بخش نامه طرح جابر می باشد.

قسمتی از این مجموعه

زیر دریایی یک وسیله نقلیه شناور است که می‌تواند در زیر سطح آب حرکت کند و به ژرفاهایی برسد که غواصان به آن دسترسی ندارند.

زیردریایی ممکن است از نوع غیرنظامی (علمی یا گردشگری) باشد یا از نوع نظامی. زیردریایی‌های نظامی با زرادخانه‌ای از جنگ‌افزارها، به ویژه اژدر و موشک مسلح شده‌اند.

پیشرفت بزرگ در ساخت زیردریایی‌ها معرفی انرژی هسته‌ای به این عرصه بود که باعث شده تا شعاع عمل زیردریایی‌های هسته‌ای به‌طور قابل توجهی افزایش پیدا کند.

بدنه زیردریایی‌ها دارای یک حفره طولی است که می‌تواند با هوا یا آب پر شود. برای فرورفتن در آب مخازنی را در بدنه با آب پر می‌کنند و برای بازگشت به سطح آب هوای فشرده‌ای که در مخازن تحت فشار قرار دارد رها شده و مخازن را پر از هوا می‌کند. پروانه‌های زیردریایی توسط هواپیماهای آب‌نشین به بدنه وصل می‌شوند.

3000 تومان – خرید


adsads

دیدگاه ها


پاسخ دهید