no-img
درسی فایل

دانلود طرح جابر دوم ابتدایی یک کوره خورشیدی


درسی فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

دانلود طرح جابر دوم ابتدایی یک کوره خورشیدی
zip
بهمن ۱۹, ۱۳۹۶
4000 تومان
4000 تومان – خرید

دانلود طرح جابر دوم ابتدایی یک کوره خورشیدی


دانلود طرح جابر تکمیل شده خورشیدی, دانلود طرح جابر کوره خورشیدی, دانلود طرح جابربن حیان, درسی فایل, طرح جابر خورشیدی, طرح جابر پایه اول در مورد کوره خورشیدی, طرح جابر کوره, طرح جابر کوره خورشیدی, طرح جابربن حیان, طرح حجابر کوره خورشیدی, نمونه طرح جابر کوره خورشیدی, کوره های خورشیدی

دانلود طرح جابر دوم ابتدایی یک کوره خورشیدی

بافرمت ورد وقابل ویرایش

شرح مختصر فایل

این نمونه طرح جابر که برای شما تهیه کرده ایم و با قیمت مناسب در دسترس شما قرار داده ایم دانلود طرح جابر دوم ابتدایی می باشد که بلافاصله بعد از پرداخت قابل دانلود می باشد.

این مجموعه شامل:

  • پوستر های طرح جابربن حیان در مورد یک کوره خورشیدی
  • تابلوی نمایش طرح جابربن حیان در مورد یک کوره خورشیدی
  • عکس جابربن حیان در مورد یک کوره خورشیدی
  • مطالب علمی آموزشی در باره طرح جابربن حیان یک کوره خورشیدی
  • این مستندات عنوان شده بر طبق آخرین بخش نامه طرح جابر می باشد.

قسمتی ازین مجموعه

 

کوره آفتابی وسیله‌ای است برای تولید گرما بوسیله تجمع و تمرکز نور خورشید در یک نقطه خاص و استفاده از حرارت آن نقطه برای تولید آب گرم و بخار آب گرم. کوره آفتابی به شکل بشقاب کاو (مقعر) و آینه‌ای و صیقلی (که نورهای تابیده شده به طرف خود را بازتاب می‌کند) است. نورهای تابیده شده از بی نهایت دور موازی هستند، بنابراین همه آنها بعد از بازتابش نقطه خاصی به نام کانون می‌گذرند. برای ورود به بحث با چند اصطلاح آشنا می‌شویم. مرکز آینه (C): نقطه‌ای است که فاصله تمام نقاط سطح از آن نقطه ثابت است.کانون (F): نصف فاصله سطح تا مرکز را کانون می‌نامند و فاصله و سطح بشقاب (رأس آینه) تا کانون فاصله کانونی (f) نامیده می‌شود. محور اصلی: خطی فرضی که وسط (رأس) بشقاب را به مرکز وصل کرده و کانون روی آن نیز کانون اصلی نامیده می‌شود.

4000 تومان – خرید


adsads

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید