no-img
درسی فایل

دانلود طرح جابر در مورد شتر مرغ


درسی فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

دانلود طرح جابر در مورد شتر مرغ
zip
بهمن ۱۱, ۱۳۹۶
3000 تومان
3000 تومان – خرید

دانلود طرح جابر در مورد شتر مرغ


دانلود طرح جابر, دانلود طرح جابر تکمیل شده با موضوع شترمرغ, دانلود طرح جابر تکمیل شده در مورد شتر مرغ, دانلود طرح جابر درباره شترمرغ, دانلود طرح جابر درباره محافظت از شترمرغ, دانلود طرح جابر شترمرغ, دانلود طرح جابر علوم ابتدایی, دانلود طرح جابربن حیان, دانلود طرح جابربن حیان از حیوانات, دانلود طرح جابربن حیان در مورد شترمرغ, دانلود طرح جابربن حیان درباره شتر مرغ, دانلود طرح جابربن حیان درباره شتر مرغ با فرمت ورد, طرح جابر, طرح جابر تکمیل شده, طرح جابر تکمیل شده با موضوع شتر مرغ, طرح جابر تکمیل شده در مورد شترمرغ, طرح جابر درباره شترمرغ, طرح جابر درباره محافظت ازشترمرغ, طرح جابر شترمرغ, طرح جابر علوم ابتدایی, طرح جابر علوم شترمرغ, طرح جابربن حیان, طرح جابربن حیان در مورد شترمرغ, طرح جابربن حیان درباره شتر مرغ با فرمت word, طرح جابربن حیان درباره شتر مرغ با فرمت ورد

طرح جابر شتر مرغ

فرمت فایل ورد و قابل ویرایش

شرح مختصر فایل

این مجموعه شامل:

  • عکس جابربن حیان در مورد دونـده پـرخـاصیت ( شتـر مـرغ )

  • مطالب علمی آموزشی در باره طرح جابربن حیان دونـده پـرخـاصیت ( شتـر مـرغ )

  • نتیجه گیری درباره طرح جابربن حیان دونـده پـرخـاصیت ( شتـر مـرغ )

  • این مستندات عنوان شده بر طبق آخرین بخش نامه طرح جابر می باشد.

قسمتی از این مجموعه

شترمرغ نوعی پرنده بی‌پرواز بومی آفریقا از راستهٔ سینه‌پهنان است. شترمرغ بزرگترین پرندهٔ زنده دنیاست و تخم آن نیز از هر پرنده زنده دیگری بزرگتر است

شترمرغ ظاهر منحصربه‌فردی دارد که آن را از پرندگان دیگر متمایز می‌کند. آنها با گردن و پاهای بلند خود قادرند با سرعت حدود ۷۰ کیلومتر بدوند که بالاترین سرعت زمینی در میان تمام پرنده‌هاست.

غذای اصلی شترمرغ گیاهان است اما از بی‌مهرگان هم تغذیه می‌کنند. آنها به صورت گروهی و در گروه‌های پنج تا پنجاه نفری گذران زندگی می‌کنند و در هنگام خطر یا برای پنهان شدن روی زمین دراز کشیده یا فرار می‌کنند اما اگر در گوشه‌ای گیر افتاده و را فراری نداشته باشند با پاهای قدرتمند خود به دشمن حمله می‌کنند.

تولید مثل شتر مرغ

زمان جفت‌گیری در شترمرغ‌ها بسته به مکان زندگیشان متفاوت است. در شرق آفریقا، شترمرغ‌ها در فصل خشک اقدام به جوجه‌گذاری می‌کنند.

نر با پاهای خود خراش‌هایی در زمین ایجاد می‌کند و ماده همراهش در حفره‌های پدید آمده تخم‌های خود را می‌گذارد. دیگر ماده‌ها نیز تخم‌های خود را در همین حفره‌های روی زمین قرار می‌دهند.

ماده در طول روز، و نر درهنگام شب از تخم‌ها نگهبانی می‌کند. تخم‌های نگهبانی نشده می‌توانند مورد هجوم کرکس‌ها و دیگر درندگان قرار گیرند. در کل، کمتر از ۱۰ درصد کل آشیانه‌های اولیه در دوره سه هفته‌ای گذاشتن تخم و شش هفته‌ای خوابیدن بر روی تخم سالم می‌مانند.

3000 تومان – خرید


adsads

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید