no-img
درسی فایل

دانلود طرح جابر درختان نزدیک خانه ما


درسی فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

دانلود طرح جابر درختان نزدیک خانه ما
zip
دی ۴, ۱۳۹۶
4000 تومان
4000 تومان – خرید

دانلود طرح جابر درختان نزدیک خانه ما


دانلود طرح جابر اول دبستان

با موضوع درختان نزدیک خانه ما

فرمت فایل ورد و قابل ویرایش

به همراه دفتر کارنما

دانلود طرح جابر اول دبستان درختان نزدیک خانه ما به همراه دفتر کارنما .بافرمت ورد وقابل ویرایش این فایل کامل و آماده است و جهت ارائه به همکاران فرهنگی میباشد.

این نمونه طرح جابر که برای شما تهیه کرده ایم و با قیمت مناسب در دسترس شما قرار داده ایم دانلود طرح جابر اول دبستان می باشد که بلافاصله بعد از پرداخت قابل دانلود می باشد.

این مجموعه شامل:

  • پوستر های طرح جابربن حیان در مورد درختان نزدیک خانه ما
  • تابلوی نمایش طرح جابربن حیان در مورد درختان نزدیک خانه ما
  • عکس جابربن حیان در مورد درختان نزدیک خانه ما
  • مطالب علمی آموزشی در باره طرح جابربن حیان درختان نزدیک خانه ما
  • این مستندات عنوان شده بر طبق آخرین بخش نامه طرح جابر می باشد.

قسمتی ازین مجموعه

درختان امنیت رانندگی را بهبود بخشیده اند. در یک مطالعه مشاهده شده است که بعد از ایجاد و بهبود فضای سبزی کنار جاده ای٬ ۴۶٪ کاهش تصادفات شهری و اتوبانی را در بر داشته است.حضور درختان در فضاهای سبز حومه شهری باعث کاهش سرعت گشت رانندگی تا ۵ کیلومتر در ساعت می شود. رانندگانی که سریع رانندگی می کنند یا رانندگانی که آرام رانندگی می کنند هر دو در حضور فضای سبز درختان آرام تر رانندگی می کنند. رانندگی در معرض جاده های طبیعی باعث کاهش بزرگی واکنش استرس رانندگان می شود.بزرگراه های با چشم انداز طبیعی باعث افزایش قدرت تحمل رانندگان برای سبقت های دیوانه وار جاده ای می شود.فضاهای سبز وسط جاده ای پر از درختان می توانند باعث افزایش عملکرد موتور ماشین تا ۷٪ نیز شوند.مطالعات نشان داده است که درختان خیابانی متوانند شدت و سختی تصادفات را کاهش دهند.از دیگر فواید درختان٬ کاهش هزینه های نگهداشت جاده ای سایه درختان ثابت کرده اند که باعث کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری جاده ها و سنگ فرش ها شده اند.

4000 تومان – خرید


adsads

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید