no-img
درسی فایل

دانلود طرح جابربن حیان حیوانات اهلی


درسی فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

دانلود طرح جابربن حیان حیوانات اهلی
zip
آذر ۲۷, ۱۳۹۶
4000 تومان
4000 تومان – خرید

دانلود طرح جابربن حیان حیوانات اهلی


دانلود طرح جابر، دانلود طرح جابر پایه اول، دانلود طرح جابربن حیان، طرح جابر پایه اول، طرح جابربن حیان پایه اول، نمونه طرح جابر پایه اول، نمونه طرح جابربن حیان،طرح جابر حیوانات اهلی،نمونه طرح جابر حیوانات اهلی،حیوانات اهلی طرح جابربن حیان

دانلود طرح جابربن حیان حیوانات اهلی

فرمت فایل ورد و قابل ویرایش

تعداد صفحات فایل 15 صفحه

این مجموعه شامل:

پوستر های طرح جابربن حیان  حیوانات اهلی

تابلوی نمایش طرح جابربن حیان  حیوانات اهلی

مطالب علمی آموزشی در باره طرح جابربن حیانحیوانات اهلی

این مستندات عنوان شده بر طبق آخرین بخش نامه طرح جابرحیوانات اهلی می باشد.

قسمتی ازین مجموعه

جامعه شناسان و اندیشمندان غربی با شناخت این نیاز دست به اقدامات گسترده ای زده و تلاش زیادی برای ارضای نیاز معنوی انسانها در کنار قبول یک جامعه صنعتی نموده اند. این جنبش نزدیک به یک قرن است که ادامه یافته و در قالب سیاست های ملی و NGO ها ادامه یافته است. حفظ محیط زیست و توسعه مواهب آن از بارزترین این اقدامات است که منافع عمومی و انسانی وسیعی را بدنبال داشته است. در جائی خوانده بودم که بسیاری از مردم آمریکا ماشین هایشان را دوست خود می دانند و با آنها حرف می زنند. آنها در واقع میل دوست داشتن را در دست ساخته های خود جست وجو می کنند.در این میان حیوانات بعنوان موجوداتی که از نظر آفرینش نزدیکترین آفریده ها به ما انسانها هستند میتوانند نقش اساسی و مهمی را ایفا نمایند. در دنیای غرب از این موهبت الهی کمال استفاده بعمل آمده است.

نگهداری از حیوانات ضمن ایجاد یک سرگرمی سالم و مفرح، باعث تلطیف روحیات و احساسات شده و مهربانی را گسترش میدهد و این یک نیاز مبرم برای جوامع صنعتی و در حال رشد مانند جامعه ما می باشد.

به دلیل اعتقادات مذهبی و بر مبنای نجس بودن بعضی از حیوانات، نگهداری از آنها در جامعه ما رواج نیافته است. این موضوع حتی در مورد حیواناتی که پاک هم تلقی شده اند وجود دارد. با توجه به پیشرفت های گسترده در مورد بهداشت حیوانات و بررسی های بیماری زائی آنها بجاست متولیان این حوزه نسبت به بازنگری این موضوع اقدامی سریع داشته باشند. بعنوان مثال همستر که حیوانی کوچک و شبیه موش است ناقل هیچگونه بیماری به انسان نیست و از تمیزی بسیار بالائی برخوردار است در حالیکه اغلب مردم آنرا با موش اشتباه گرفته و بعنوان حیوانی نجس به آن می نگرند. در مورد پرندگان وضعیت تا حدی بهتر است اگرچه خرید و فروش آنها بصورتی سنتی و اغلب در شرایط غیر بهداشتی انجام می گیرد.

4000 تومان – خرید


adsads

دیدگاه ها


پاسخ دهید