no-img
درسی فایل

دانلود طرح جابر با موضوع ابزار و دستگاه


درسی فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

دانلود طرح جابر با موضوع ابزار و دستگاه
امتیاز 3.00 ( 1 رای )دانلود طرح جابر با موضوع ابزار و دستگاه">
zip
آبان ۲۱, ۱۳۹۵
4000 تومان
4000 تومان – خرید

دانلود طرح جابر با موضوع ابزار و دستگاه


دانلود طرح جابر باموضوع ابزار ها و دستگاه به صورت آماده به همراه دفتر کارنما قابل پرینت توسط دانش آموزان و والدین و آموزگاران دبستانی می باشد که کلیه فایل های این مجموعه قابل ویرایش و در قالب ورد (Word) می باشد.

طرح جابر ابزار و دستگاه شامل:

پوستر های طرح جابربن حیان در مورد دستگاه ها و ابزار ها
تابلوی نمایش طرح جابربن حیان در مورد دستگاه ها و ابزار ها
عکس جابربن حیان در مورد دستگاه ها و ابزار ها
مطالب علمی آموزشی در باره طرح جابربن حیان دستگاه ها و ابزار ها
این مستندات عنوان شده بر طبق آخرین بخش نامه طرح جابر می باشد.

طرح جابر کلاس پنجم ابتدایی دستگاه ها و ابزار ها به همراه دفتر کارنما

طرح جابر کلاس پنجم ابتدایی دستگاه ها و ابزار ها به همراه دفتر کارنما .بافرمت ورد وقابل ویرایش این فایل کامل و آماده است و جهت ارائه به همکاران فرهنگی میباشد.

این نمونه طرح جابر که برای شما تهیه کرده ایم و با قیمت مناسب در دسترس شما قرار داده ایم طرح جابر کلاس پنجم ابتدایی می باشد که بلافاصله بعد از پرداخت قابل دانلود می باشد

قسمتی ازین مجموعه

ابزار وسیله‌ای است که برای تولید چیزی یا انجام کاری استفاده می‌شود اما در طی فرایند تولید، مصرف نمی‌شود. به طورساده یک ابزار می‌تواند یک روند یا فرایند استفاده شده برای رسیدن به یک هدف خاص باشد. ابزارهایی که در زمینه‌های خاصی استفاده شده‌اند ممکن است نام‌های مختلفی هم داشته باشند از قبیل آلت، ظرف، افزار، دستگاه.

واژهٔ ابزار در این‌جا به مفهوم ابزارهای اضافی است که از طریق ویژه:ترجیحات قابل فعال‌سازی هستند. این ابزارها اصولاً مبتنی بر جاوااسکریپت هستند اگر چه در برخی موارد از سی‌اس‌اس هم در آن‌ها استفاده می‌شود. هدف این ابزارها آن است که کارهای پیچیده‌تر را در ویکی بتوان با صرف زمان کمتری انجام داد، یا ویژگی‌های جدیدی به ویکی اضافه کرد. از آن‌جا که این ابزارها جزئی از خود نرم‌افزار ویکی (مدیاویکی) نیستند، در نتیجه روند تولید و نگهداری آن‌ها به خوبی خود نرم‌افزار ویکی نیست. بر خلاف نرم‌افزار ویکی که ده‌ها برنامه‌نویس در توسعه و نگهداری آن نقش دارند، بیشتر ابزارها توسط تعداد محدودی کاربر ویکی‌پدیا (گاهی فقط یک نفر) ایجاد و نگهداری می‌شوند. به همین خاطر، این ابزارها عموماً محدودیت‌هایی دارند و خالی از ایراد نیستند.

4000 تومان – خرید


ads

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید