no-img
درسی فایل

دانلود طرح جابربن حیان ابرهای مریخی


درسی فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

دانلود طرح جابربن حیان ابرهای مریخی
zip
بهمن ۹, ۱۳۹۶
3000 تومان
3000 تومان – خرید

دانلود طرح جابربن حیان ابرهای مریخی


ابر مریخی, دانلود طرح جابر در قالب ورد, دانلود طرح های جابربن حیان ابرهای مریخی, سفارش طرح جابر, طرح جابر, طرح جابر ابرهای مریخی, طرح جابر با کارتن پلاست, طرح جابر بصورت اماده, طرح جابر تکمیل شده ابر های مریخی, طرح جابر تکمیل شده با موضوع ابرهای مریخی, طرح جابر علوم ابر ها, مریخی طرح جابر ابر, نمونه طرح جابربن حیان در مورد ابرهای مریخی, نمونه کامل طرح جابربن حیان در مورد ابرهای مریخی

دانلود طرح جابر با موضوع ابرهای مریخی

فرمت فایل وردو قابل ویرایش

شرح مختصر فایل

این مجموعه شامل:

  • عکس جابربن حیان در مورد ابرهای مریخی
  • مطالب علمی آموزشی در باره طرح جابربن حیان ابرهای مریخی
  • نتیجه گیری درباره طرح جابربن حیان ابرهای مریخی
  • این مستندات عنوان شده بر طبق آخرین بخش نامه طرح جابر می باشد.

قسمتی از این مجموعه

مریخ ، سیاره سرخ فام منظومه شمسی ، نصف زمین قطر دارد و مساحت سطح آن برابر با مساحت خشکیهای روی زمین است. درست مانند زمین ، یخهای قطبی ، دره‌های عمیق ، کوه ، غبار ، طوفان و فصل دارد.

در دشتهای آن مانند ماه ، گودالهای برخوردی حاصل برخورد سنگهای آسمانی دیده می‌شود. با وجود اندازه کوچکش ، بلندترین کوه و بزرگترین دره منظومه شمسی در این سیاره پیدا شده است.

این سیاره در یک مدار بیضی شکل و با سرعتی حدود ۱/۲۴ کیلومتر در ثانیه به دور خورشید می چرخد که اوج یا دورترین فاصله آن از خورشید ۲۵۸ میلیون کیلومتر و در حضیض یانزدیکترین فاصله ۲۰۸ میلیون کیلومتر از خورشید فاصله می گیرد.

ولی به طور متوسط ۲۲۸ میلیون کیلومتر از خورشید فاصله دارد. این سیاره همسایه بعدی زمین است که گاهی به ما نزدیک می شود و به حدود ۵۸ میلیون کیلومتری ما می رسد و گاهی در آن سوی خورشید به فاصله ۴۰۳ میلیون کیلومتری از ما قرار می گیرد.

3000 تومان – خرید


adsads

دیدگاه ها


پاسخ دهید