no-img
درسی فایل

دانلود صورتجلسه ی عملکرد سالانه نیروی خدماتی


درسی فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

دانلود صورتجلسه ی عملکرد سالانه نیروی خدماتی
zip
مهر ۷, ۱۳۹۵
5000 تومان
5000 تومان – خرید

دانلود صورتجلسه ی عملکرد سالانه نیروی خدماتی


نمونه صورتجلسه و گزارش عملکرد سالانه نیروی خدماتی مدارس

فرمت فایل ورد و قابل ویرایش

تعداد صفحات18 صفحه

با استعانت از پروردگار متعال، -گزارش عملکرد سالانه خدمتگزار-  در راستای تحقق سیاست های کلان مدرسه و سیاست های کلی جمعیت ابلاغی از آموزش پرورش و تحقق اهداف آموزشی و پرورشی دانش آموزان در سند تحول بنیادین وزارت آموزش و پرورش، -گزارش عملکرد سالانه خدمتگزار- ، به شرح ذیل می باشد.

قسمتی از این مجموعه:

شاید بتوان این گونه گفت که درک عمیق مربیان بهداشت که به تحصیلات، تجربه و کارآموزشی ـ تخصصی این مربیان برمی گردد؛ رشته تحصیلی بهداشت مدارس مربیان بهداشت که اکثر مربیان بهداشت از آن فارغ التحصیل شده اند بسیار اثرگذار بود.

به هر حال وجود نیرویی به نام خدمتگزار با توانایی های لازم برای انجام وظایف این نقش در مدارس، بسیار ضروری و غیرقابل انکار است و یکی از مهمترین مزایای جایگزینی مربیان بهداشت با فارغ التحصیلانی همچون پرستاری در حال حاضر این است که این نقش همچنان به قوت خود پابرجاست. اما درباره مربیان بهداشت باید گفت کار با دانش آموزان بویژه در مقطع ابتدایی و برقراری ارتباط با والدین آنها در زمینه بهداشت و مشکلات احتمالی جسمی و روانی آنان، نیاز به مهارت های خاصی دارد که معمولاً و در بیشتر موارد با کار با بزرگسالان متفاوت است.

به هر حال تجربه نشان داده است کار اصلی خدمتگزار مدارس آموزش است. در واقع علاوه بر آموزش به دانش آموزان، باید به والدین و حتی به همکاران آموزشی بیاموزد که کار خدمتگزار ممکن است مانند تدریس کردن نباشد، اما کاری است در حیطه سلامت جسم و روان دانش آموز

تعریف بهداشت مدارس

کودکان و نوجوانان بخش بزرگی از جمعیت پویا و آینده سازکشورها را تشکیل می دهند. دانش آموزان قشر عظیم آسیب پذیر جامعه هستند که مراقبت بهداشتی آنان اگـــر چه از نظر تعیین و درجه بندی این نیازها در جوامــع مختلف یکسان نیست . اما اساسا برای همه دانـــــش آموزان مدارس صرفنظر از اختلافات نژاد آب و هوا و منطقه جغرافیایی مسائل همسان و نقطه نظرهای مشترکی و جود دارد به طوری که در اکثر کشـــــورهای جهان مراقبت های بهداشتی دانش آموزان و آموزش آنها از اهم مسائل ویژه بهداشتی و مورد توجه اولیاء امور بوده است .

ضرورت وجودی و فلسفه تشکیلات بهداشت مدارس ناشی از این واقعیت است که دانش آموزان که اکثریت عظیمی از جمعیت را تشکیل می دهند به دلیل کامل نشدن مهارتها و شرایط سنی آسیب پذیر در معرض ابتلا به بیماریهای عفونی خطرناک حوادث، سوانح و خشونت می باشند . بنابـراین نیاز به توجه و تامین بهداشت سلامت دارند؛ که این امر در ارتقاء سطح بهداشت جامعه و مملکت عزیزمان نقش اساسی خواهد داشت .

با توجه به اینکه تعداد زیادی از جمعیت کشور مادر دوره های دبستان تا دبیرستان قرار می گیرند و ازآنجا که دوران تحصیل همزمان با دوران سریــع و حساس رشد و تکامل جسمی و روانی می باشد ؛لذا هر نوع انحراف از حالت طبیعی و سلامت در این دوران باید در اولین فرصت کشف و درمان گردد .

5000 تومان – خرید


ads

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید