no-img
درسی فایل

دانلود سوالات پودمان تعلیم و تربیت در خانواده


درسی فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

دانلود سوالات پودمان تعلیم و تربیت در خانواده
zip
بهمن ۵, ۱۳۹۵
2000 تومان
2000 تومان – خرید

دانلود سوالات پودمان تعلیم و تربیت در خانواده


آزمون پودمان تعلیم و تربیت خانواده, دانلود سوالات و منابع آزمون پودمان تعلیم و تربیت خانواده, دانلود سوالات پودمان تعلیم و تربیت در خانواده, دانلود نمونه سوالات پودمان تعلیم و تربیت در خاناده, سوال و جواب آزمون پودمان تعلیم و تربیت خانواده, سوالات تعلیم و تربیت خانئاده, سولات پودمان تعلیم و تربیت در خانئاده, نمونه سوال برای پودمان تعلیم و تربیت خانواده

دانلودسوالات:

درس فنون یادگیری پایدار پودمان تعلیم و تربیت در خانواده

تعداد نمونه سوالات درس فنون یادگیری پایدار پودمان تعلیم و تربیت در خانواده مشاهده میکنیم شامل درس فنون یادگیری پایدار   ۲۴۰  سوال با جواب می باشد.

رشته مدیریت خانواده

دانش‌آموختگان این رشته می‌توانند به­ عنوان هنرآموز در هنرستان­ها به تدریس در این رشته بپردازند و نیز در مراکز مشاوره وزارت آموزش و پرورش، سازمان بهزیستی و مراکز مشاوره خصوصی و دولتی فعالیت نمایند. سایر زمینه ­های شغلی دانش ­آموختگان مدیریت خانواده پس از فراغت از تحصیل عبارتند از: تأسیس و سرپرستی کارگاه های خود­اشتغالی و مهم­تر از همه مدیریت خانواده، پرستاری، مربی مهد کودک و کودکستان، فعالیت در کارخانه ­ها و مراکز تولید مواد غذایی و… .  به­ طورکلی کسانی که مهارت­های این رشته را به خوبی فرا گرفته و از تحصیلات بالاتری بر خوردار باشند در آینده شانس اشتغال بیشتری خواهند داشت.

اهمیت یادگیری، مسئله ای بسیار بدیهی و روشن است؛ چرا که از راه یادگیری است که بشر با محیط خود آشنا می شود. با یادگیری، انسان می تواند خویش و خدایش را بشناسد و به هدف آفرینش خود که همان کمال و تقرب به خداوند است، دست یابد. در نخستین آیاتی که بر پیامبر اکرم ( صلی الله علیه و آله و سلم ) نازل شد، به نعمت یاد دادن و آموزش اشاره، و یادگیری ابزاری برای رشد انسان معرفی شده است. این مهم، دلیل اهمیت دادن قرآن به یادگیری است. سفارش فراوان معصومان ( علیه السلام ) به تعلیم و تعلم نیز، بر اهمیت یادگیری تأکید می کند. از سوی دیگر، بزرگان و دانشمندان اسلامی، آداب و شیوه های رفتاری فراوانی را درباره ی رابطه ی استاد و شاگرد مطرح کرده اند.

فایل حاظر نمونه سوال پودمان اقتصاد خانواده کارشناسی مدیریت خانواده می باشد و کامل و دقیق می باشد و در زیر آماده خرید و دانلود است.بانک فایل پژوهشی معلمان تخصصی ترین گروه موجود در اینترنت علاوه بر نمونه سوالات درس فنون یادگیری پایدار پودمان تعلیم و تربیت در خانواده در تهیه کلیه فایل های مورد نیاز فرهنگیان و دانشجویان در حال فعالیت می باشد.

2000 تومان – خرید


موضوعات :
adsads

دیدگاه ها


پاسخ دهید