no-img
درسی فایل

دانلود رایگان نرم‌افزار تکمیل فرم الف گزارش پیشرفت تحصیلی 1397


درسی فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

دانلود رایگان نرم‌افزار تکمیل فرم الف گزارش پیشرفت تحصیلی 1397
امتیاز 3.50 ( 8 رای )دانلود رایگان نرم‌افزار تکمیل فرم الف گزارش پیشرفت تحصیلی 1397">
zip
دی ۱۴, ۱۳۹۶
0 تومان
رایگان – خرید

دانلود رایگان نرم‌افزار تکمیل فرم الف گزارش پیشرفت تحصیلی 1397


دانلود رایگان نرم افزار توصیفی1397

نرم افزار تکمیل فرم الف گزارش پیشرفت تحصیلی 97

 این نرم افزار تنها با هدف یاری بخشی به همکاران معلم و ساده سازی و سرعت بخشی به تکمیل نمون برگ گزارش پیشرفت تحصیلی –تربیتی، با صرف هزینه های زمانی و مادی شخصی، بدون چشمن داشتی ، با همراهی انتشارات گردوی دانش ،تولید شده و رایگان در اختیار قرار گرفته است. بی تردید گام نخست با نارسایی هایی روبروست،  لطفا شما خوبان آگاه هر گونه می توانید چه در بخش فنی و چه علمی برای ارتقا نسخه های بعدی یاریگری خود را از ما دریغ نفرمایید.

مراحل استفاده از نرم افزار

  •       روی گزینه ی دانلود کلیک کرده و فایل نرم افزار را پیاده نمایید
  •       فایل را به مدیر مدرسه داده تا ابتدا از حالت فشرده در آورده و سپس روی سیستم کامپیوتری که نرم افزار توصیفی مدرسه، روی آن نصب است فایل «مدیر »را نصب و اجرا نماید.
  •       پس از بارگذاری ( مشخصات دانش آموز و کلاس و…) فایل« معلم »را در اختیار معلم قرار گیرد تا او با کمک راهنماهای هر بخش نسبت به تکمیل توصیف عملکرد در خانه در مدرسه در …  اقدام کند
  •         پس از تکمیل گزارش پیشرفت تحصیلی توسط معلم و کنترل نهایی یک به یک آنها به این معنا که  آیا توصیف ها روان و گویا هست ؟ آیا توصیف ها با واقعیت یادگیری دانش آموز همخوانی دارد ؟ آیا توصیف ها به قدری بلند نیست که از مکان معین شده کارنامه خارج گردد و… فایل به مدرسه داده می شود.
  •        مدیر بعد از دریافت، نمون برگ «الف» را پرینت گرفته و به معلم خواهد داد .
  •     معلم نمون برگ «الف» را تحویل اولیای دانش آموز می نماید . تا اولیا با مطالعه توصیف معلم ، از کم و کیف عملکرد تحصیلی – تربیتی فرزند خود آگاه شده و چنانچه ضعفی در عملکرد تحصیلی-تربیتی وی مشاهده کنند قادر باشند نسبت به انجام فعالیت‌های اصلاحی یا تکمیلی خود به منظور بهبود عملکرد دانش آموز با رهنمودها و توصیه‌های معلم اقدام نمایند

نرم  افزار رایگان تایپ گزارش پیشرفت تحصیلی سربه داران سال 1397

با دانلود این نرم افزار به راحتی می توانید کارنامه های گزارش پیشرفت تحصیلی و تربیتی را بدون  اینکه زمان زیادی صرف کنید تایپ کنید. این نرم افزار دارای راهنمای کامل استفاده است و به راحتی قابل استفاده می باشد . برای ورود نتایج می بایست فقط چهار عدد ۱ برای دانش آموز خیلی خوب ، ۲ برای دانش آموز خوب ، ۳ برای دانش آموز قابل قبول و ۴ برای دانش آموز نیاز به تلاش را در جلوی اسم هر دانش آموز وارد کنید.

کافیست فقط یک بار موارد مربوط به هر دانش آموز خوب و خیلی خوب و قابل قبول و نیاز به تلاش بیشتر را وارد کنید و سپس با کپی آن برای سایر دانش آموزان دیگر مجبور به نوشتن آن برای همه نیستید.

این نرم افزار دارای دو بخش است که بخش اول آن مشخصات مربوط به دانش آموزان را به این نرم افزار انتقال می دهد و بخش بعدی مربوط به معلمان است که در آن توضیحات توصیفی خود در مورد هر دانش آموز را وارد کنند.

+

جدول شرح عملکرد کارنامه توصیفی تمام دروس ابتدایی

در تمام پایه ها ویژه آموزگاران و مدیران بصورت word

در این پکیج می توانید جملات مناسب برای توصیف عملکرد دانش آموزان، در هر پایه و هر درس را به صورت تفکیک شده ببینید که این روز ها برای تکمیل کارنامه ی دانش آموزان مورد نیاز است.

  • به صورت فایل word و قابل ویرایش و قابل کپی
  • مجموعه ای نایاب از جملات مناسب و تخصصی هر درس برای توصیف عملکرد دانش آموزان در تمام پایه ها بصورت مختلف
  •  توجه توجه جهت سهولت کار معلمان برای هر پایه دو نمونه شرح عملکرد جهت تفاوت بیشتر آپلود شد

جهت دانلود رایگان نرم افزار تایپ توصیفی لینک زیر را در مرورگر خودجستجو کن

http://yon.ir/l7q0F

جهت دانلودمتن شرح عملکرد توصیفی کل پایه ها لینک زیر راکلیک کن

2000 تومان – خرید


 ads

دیدگاه ها


۲ پاسخ به “دانلود رایگان نرم‌افزار تکمیل فرم الف گزارش پیشرفت تحصیلی 1397

دیدگاهتان را بنویسید